Төлеби ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 08 мамырдағы "Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" № 297 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 30 маусымдағы № 429 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 3 шілдеде № 6321-13 болып тiркелдi
Төлеби ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Төлеби ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 08 мамырдағы "Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" № 297 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5040 болып тіркелген) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы";
көрсетілген қаулының кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
""Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 28-бабы 6-тармағына сәйкес, Төлеби ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
көрсетілген қаулының 1-тармағы алынып тасталсын;
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы алынып тасталсын;
көрсетілген қаулының 2-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулының сол жақ төменгі бұрышында орналасқан келісу белгісі жаңа редакцияда жазылсын:
""КЕЛІСІЛДІ"
Төлеби аудандық аумақтық сайлау комиссиясы".

О внесении изменений в постановление акимата Толебийского района от 08 мая 2019 года № 297 "О предоставлении кандидатам на договорной основе помещений для встреч с избирателями и определении мест для размещения агитационных печатных материалов"
Постановление акимата Толебийского района Туркестанской области от 30 июня 2023 года № 429. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 3 июля 2023 года № 6321-13
Акимат Толебийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Толебийского района от 08 мая 2019 года № 297 "О предоставлении кандидатам на договорной основе помещений для встреч с избирателями и определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5040) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов";
преамбулу указанного постановления изложить в новой редакции:
"В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", акимат Толебийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
пункт 1 указанного постановления исключить;
приложение 1 к указанному постановлению исключить;
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
гриф согласования, расположенный в левом нижнем углу указанного постановления изложить в новой редакции:
""СОГЛАСОВАНО"
Толебийская районная территориальная избирательная комиссия".

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Төлеби ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Төлеби ауданының әкімі Т. Телгараев
Төлеби ауданының әкімдігінің
2023 жылғы 30 маусымдағы
№ 429 қаулысына қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Төлеби ауданы
1
Ленгір қаласы, Төлеби көшесі, "АҚ Қазақстан Халық Банкі" Төлеби аудандық басқармасы ғимаратының жанында
2
Бірінші Мамыр ауылдық округі, Бірінші Мамыр ауылы, Д.Үмбеталиев көшесі, Төлеби ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Төлеби аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны "Бірінші Мамыр ауылдық мәдениет үйі" ғимаратының жанында
3
Алатау ауылдық округі, Алатау ауылы, Б.Момышұлы көшесі, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Төлеби ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Күншуақ" бөбекжай" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
4
Аққұм ауылдық округі, Момынай ауылы, Ақтас көшесі, "Төлеби ауданының Аққұм ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
5
Қоғалы ауылдық округі, Диханкөл ауылы, Бәйтерек көшесі, Төлеби ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Төлеби аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны "Диханкөл" ауылдық клубы ғимаратының жанында
6
Қаратөбе ауылдық округі, Қаратөбе ауылы, С.Абдулла көшесі, Төлеби ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Төлеби аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны "Қаратөбе" ауылдық клубы ғимаратының жанында
7
Жоғарғы Ақсу ауылдық округі, Мәдени ауылы, Бәйшешек көшесі, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Төлеби ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Мәдени" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
8
Кемеқалған ауылдық округі, Абай ауылы, Кемеқалған көшесі, "Төлеби аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны "Кеме-қалған" дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанында
9
Көксәйек ауылдық округі, Көксәйек ауылы, Төлеби көшесі, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Төлеби ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "М.Х.Дулати атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
10
Зертас ауылдық округі, Зертас ауылы, Еламан–Сауран көшесі, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Төлеби ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Аяулым" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
11
Тасарық ауылдық округі, Тасарық ауылы, М.Әуезов көшесі, "Жеңіс" саябағының жанында
12
Қасқасу ауылдық округі, Қасқасу ауылы, Қуандық көшесі, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Төлеби ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Арай" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
13
Киелітас ауылдық округі, Достық ауылы, Астана көшесі, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Төлеби ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Рауан" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Толебийского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Толебийского района Т. Телгараев
Приложение к постановлению
Акимата Толебийского района
от 30 июня 2023 года № 429
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Толебийский район
1
Город Ленгер, улица Толеби, возле здания Толебийского районного управления "АО Народный Банк Казахстана"
2
Первомаевский сельский округ, село Биринши Мамыр, улица Д.Кунаева, возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Толебийского районного дома культуры" сельского дома культуры "Бірінші Мамыр" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Толебийского района
3
Алатауский сельский округ, село Алатау, улица Б.Момышулы, возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сада "Күншуақ" отдела развития человеческого потенциала Толебийского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
4
Аккумский сельский округ, село Момынай, улица Актас, напротив здания "Аппарата акима Аккумского сельского округа Толебийского района"
5
Когалинский сельский округ, село Диханкол, улица Байтерек, возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Толебийского районного дома культуры" сельского клуба "Диханкол" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Толебийского района
6
Каратюбинский сельский округ, село Каратобе, улица С.Абдулла, возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Толебийского районного дома культуры" сельского клуба "Қаратобе" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Толебийского района
7
Верхне Аксуский сельский округ, село Мадени, улица Байшешек, возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательного среднего школы "Мәдени" отдела развития человеческого потенциала Толебийского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
8
Кемекалганский сельский округ, село Абай, улица Кемекалган, возле здания государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения Толебийского районного больницы врачебный амбулатории "Кеме-қалған"
9
Коксаекский сельский округ, село Коксаек, улица Толеби, возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательного среднего школы имени М.Х.Дулати" отдела развития человеческого потенциала Толебийского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
10
Зертасский сельский округ, село Зертас, улица Еламан-Сауран, возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сада "Аяулым" отдела развития человеческого потенциала Толебийского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
11
Тасарыкский сельский округ, село Тасарык, улица М.Ауезова, возле парка "Женис"
12
Каскасуйский сельский округ, село Каскасу, улица Куандык, возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сада "Арай" отдела развития человеческого потенциала Толебийского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
13
Киелитасский сельский округ, село Достык, улица Астана, возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Детского сада "Рауан" отдела развития человеческого потенциала Толебийского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области