Төлеби ауданының елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2023 жылғы 18 тамыздағы № 4/30-VIII шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 31 тамызда № 6338-13 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 11-бабының 1-тармағына сәйкес, Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Төлеби ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схема) осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Төлеби ауданының елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Төлеби аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 сәуірдегі №6/46-IV "Жер учаскелерін жеке меншік нысандарына сату мақсатында Төлеби ауданы мен аудандық маңызы бар Ленгір қаласында аймақтардың шекараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-13-42 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Толебийского района
Решение Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 18 августа 2023 года № 4/30-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 31 августа 2023 года № 6338-13
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан, маслихат Толебийского района РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель Толебийского района согласно Приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Толебийского раиона согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Признать утратившим силу решение Толебийского районного маслихата от 24 апреля 2008 года № 6/46-IV "Об установлении границ районов в Толебийском районе и городе Ленгер районного значения для целей реализации земельных участков субъектам частной собственности" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за 14-13-42).