Түлкібас ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 маусымдағы № 4/11-08 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 27 маусымда № 6313-13 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экологиялық Кодексінің 365-бабы, 3-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Тюлькубасскому району
Решение Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 22 июня 2023 года № 4/11-08. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 27 июня 2023 года № 6313-13
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Түлкібас ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Түлкібас ауданы мәслихатының "Түлкібас ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын және тұрмыстық қатты қалдықтарын жинау, әкету және көму тарифтерін бекіту туралы" 2020 жылғы 29 қыркүйектегі № 60/2-06 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 5839 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Тюлькубасскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение Тюлькубасского районного маслихата "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Тюлькубасскому району" от 29 сентября 2020 года № 60/2-06 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5839).

3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Х. Байысбаев
Түлкібас аудандық маслихаты
2023 жылғы 22 маусымдағы
№ 4/11-08 Шешіміне қосымша
Түлкібас ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Жылдық жинақталу нормасы, м3
1
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын
1,42

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Х. Байысбаев
Приложение к решению
Тюлькубасский районный маслихат
от 22 июня 2023 года № 4/11-08
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Тюлькубасскому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов
1
Домовладения благоустроенные и
неблагоустроенные
1 житель
1,42