Түлкібас аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 27/6-7 "Түлкібас ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2023 жылғы 3 қарашадағы № 8/6-08 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 6 қарашада № 6394-13 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27- бабына сәйкес, Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түлкібас аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 27/6-7 "Түлкібас ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 31509 нөмірмен тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Х. Байысбаев

О признании утратившим силу решения Тюлькубасского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 27/6-7 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Тюлькубасскому району"
Решение Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 3 ноября 2023 года № 8/6-08. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 6 ноября 2023 года № 6394-13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Тюлькубасского районного маслихата от 23 декабря 2022 года за № 27/6-7 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Тюлькубасскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 31509).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Х. Байысбаев