Түлкібас ауданы Тастұмсық ауылдық округінің Тастұмсық елді мекені шекарасын өзгерту және белгілеу туралы
Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 356 бірлескен қаулысы және Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 12/2-08 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 28 желтоқсанда № 6440-13 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 108-бабының 1, 5-тармақтарына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес, Тастұмсық ауылының басқару органдарының пiкiрiн ескере отырып, Түлкібас ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Түлкібас аудандық маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тастұмсық ауылдық округінің Тастұмсық елді мекені шекарасына Түлкібас ауданының ауыл шаруашылығы мақсатындағы 1,87 гектар жерлерді қосу арқылы, Тастұмсық елді мекенінің шекаралары өзгертіліп, жалпы көлемі 216,06 гектар шекарасында белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулы және шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түлкібас ауданының әкімі Н. Изтилеуов
Аудандық мәслихаттың төрағасы Х. Байысбаев

Об изменении и установлении границ населенного пункта Тастумсык сельского округа Тастумсык Тюлькубасского района
Совместные постановление акимата Тюлькубасского района Туркестанской области от 25 декабря 2023 года № 356 и решение Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 25 декабря 2023 года № 12/2-08. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 28 декабря 2023 года № 6440-13
В соответствии с пунктами 1, 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения органов управления села Тастумсык, акимат Тюлькубасского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы населенного пункта Тастумсык сельского округа Тастумсык, путем включения 1,87 гектаров земель сельскохозяйственного назначения Тюлькубасского района в границу населенного пункта Тастумсык, установив границы общей площадью 216,06 гектаров.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Тюлькубасского района Н. Изтилеуов
Председатель районного маслихата Х. Байысбаев