Шардара ауданы әкімінің 2020 жылғы 26 ақпандағы № 05 "Шардара ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Шардара ауданы әкімінің 2023 жылғы 12 қаңтардағы № 1 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 13 қаңтарда № 6230 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Шардара ауданы әкімінің 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Шардара ауданы әкімінің 28.12.2023 № 10 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
ШЕШТІМ:
1. Шардара ауданы әкімінің 2020 жылғы 26 ақпандағы № 05 "Шардара ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5448 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
№ 874 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 874 сайлау учаскесі
Орталығы: Достық ауылдық округі, Достық ауылы, Әл-Фараби көшесі, № 19 үй, Түркістан облысы Шардара ауданы әкімдігінің Шардара аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Шардара аудандық мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Достық ауылдық "Мәдениет үйі" мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Достық ауылдық округінің аумағы."
№ 907 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 907 сайлау учаскесі
Орталығы: Қоссейіт ауылдық округі, Қоссейіт ауылы, Д.Қонаев көшесі, № 69 үй, Түркістан облысы Шардара ауданы әкімдігінің Шардара аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Шардара аудандық мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Қоссейіт ауылдық "Мәдениет үйі" мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Сейфуллин көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22/1, 22/2, 23, 24/1, 24/2, 26, 27, 28, 29, 30/1, 30/2, 32, 34, 36, М.Әуезов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19/1, 19/2, 20, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32/1, 32/2, 33, 34/1, 34/2, 41/1, 41/2, 42, 43, 44, 45/1, 45/2, 46, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 51/1, 51/2, 52, 53/1, 53/2, 54, 55/1, 55/2, 56, 57/1, 57/2, 58, 59/1, 59/2, 60, 61/1, 61/2, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 104, 106, Асық ата көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 17, 18, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 32/1, 32/2, 33, 34/1, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, Ұзын ата көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26/1, 26/2, 27, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 33, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 34/5, 34/6, 39, 40/1, 40/2, 40/3, 40/4, 41, 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 44, 45,46, Амангелді көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, Абай көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 95, Д.Қонаев көшесі № 1, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 37А, 101, 104, 111, Тоқтаров көшесі № 31, 32, 33, 34, 35, Әйтеке би көшесі № 52, Жамбыл көшесі № 18."

О внесении изменений в решение акима Шардаринского района от 26 февраля 2020 года № 05 "Об образовании избирательных участков на территории Шардаринского района"
Решение акима Шардаринского района Туркестанской области от 12 января 2023 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 13 января 2023 года № 6230. Утратило силу решением акима Шардаринского района Туркестанской области от 28 декабря 2023 года № 10
Сноска. Утратило силу решением акима Шардаринского района Туркестанской области от 28.12.2023 № 10 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Шардаринского района от 26 февраля 2020 года № 05 "Об образовании избирательных участков на территории Шардаринского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5448) следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
Избирательный участок № 874 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 874
Центр: сельский округ Достык, село Достык, улица Аль-Фараби, дом № 19, здание учреждения "Дом культуры" села Достык государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры Шардаринского района" Шардаринского районного отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Шардаринского района Туркестанской области.
Границы: территория сельского округа Достык."
Избирательный участок № 907 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 907
Центр: сельский округ Коссейт, село Коссейт, улица Д.Конаева, дом №69, здание учреждения "Дом культуры" села Коссейт государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры Шардаринского района" Шардаринского районного отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Шардаринского района Туркестанской области.
Границы: улица Сейфуллина № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22/1, 22/2, 23, 24/1, 24/2, 26, 27, 28, 29, 30/1, 30/2, 32, 34, 36, улица М.Ауэзова № 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19/1, 19/2, 20, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32/1, 32/2, 33, 34/1, 34/2, 41/1, 41/2, 42, 43, 44, 45/1, 45/2, 46, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 51/1, 51/2, 52, 53/1, 53/2, 54, 55/1, 55/2, 56, 57/1, 57/2, 58, 59/1, 59/2, 60, 61/1, 61/2, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 104, 106, улица Асык ата № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 17, 18, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 32/1, 32/2, 33, 34/1, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, улица Узын ата № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26/1, 26/2, 27, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 33, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 34/5, 34/6, 39, 40/1, 40/2, 40/3, 40/4, 41, 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 44, 45,46, улица Амангелди № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, улица Абая № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 95, улица Д.Конаева № 1, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 37А, 101, 104, 111, улица Токтарова № 31, 32, 33, 34, 35, улица Айтеке би № 52, улица Жамбыла № 18."

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шардара ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шардара ауданының әкімі К. Жолдыбай
КЕЛІСІЛДІ:
Шардара аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Шардаринского района.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Шардаринского района К. Жолдыбай
СОГЛАСОВАНО:
Шардаринская районная
Территориальная
избирательная комиссия