Шардара аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 24-154-VII "Шардара ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2023 жылғы 11 қазандағы № 9-50-VIII шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 16 қазанда № 6377-13 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Шардара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шардара аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 24-154-VII "Шардара ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31580 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Б. Раймуханов

О признании утратившим силу решения Шардаринского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 24-154-VII "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Шардаринскому району"
Решение Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 11 октября 2023 года № 9-50-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 16 октября 2023 года № 6377-13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат Шардаринского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Шардаринского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 24-154-VII "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Шардаринскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 31580).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Б. Раймуханов