Келес ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Түркістан облысы Келес ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 5 желтоқсандағы № 301 қаулысы. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 6 желтоқсанда № 6417-13 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы №264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №11148 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Келес ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в Келесском районе
Постановление акимата Келесского района Туркестанской области от 5 декабря 2023 года № 301. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 6 декабря 2023 года № 6417-13
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат Келесского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Келес ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Келес ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Келес ауданы әкімінің міндетін
уақытша атқарушы Д. Сариев
Келес ауданы әкімдігінің
2023 жылғы 5 желтоқсандағы
№ 301 қаулысына қосымша
Келес ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Нақты орналасқан жері
Алып жатқан алаңы (шаршы метр)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі (жыл)
Қызмет саласы
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1

1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Келесского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Келесского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Келесского района Д. Сариев
Приложение к постановлению
акимата Келесского района
от 5 декабря 2023 года № 301
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Келесского района
Точное местоположение
Занимаемая площадь, (квадратный метр)
Период торговой деятельности (лет)
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1

Келес ауданы Абай ауылы республикалық маңызы бар А-15 "Жизақ - Гагарин - Жетiсай - Киров - Қызыләскер - Сарыағаш - Абай - Жiбек жолы" автомобиль жолының 40,91 шақырымы
600
5
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарларды сату
"Электроника және жиһаз" дүкені
2
Келес ауданы Абай ауылы республикалық маңызы бар А-15 "Жизақ - Гагарин - Жетiсай - Киров - Қызыләскер - Сарыағаш - Абай - Жiбек жолы" автомобиль жолының 41,40 шақырымы
240
5
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарларды сату
Жоқ
3
Келес ауданы Біртілек ауылдық округі Біртілек елді мекені Орталық көшесі нөмірсіз
200
5
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарларды сату
"Айдабол" орталық моншасы
4
Келес ауданы Ошақты ауылдық округі Ошақты елді мекені облыстық маңызы бар КХ-72 "Бесқұбыр-Шардара" автомобиль жолының 7,87 шақырымы
300
5
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарларды сату
"Қазына" азық-түлік дүкені
5
Келес ауданы Қошқарата ауылдық округі Мақташы елді мекені республикалық маңызы бар А-15 "Жизақ - Гагарин - Жетiсай - Киров - Қызыләскер - Сарыағаш - Абай - Жiбек жолы" автомобиль жолының 52,2 шақырымы
7000
5
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарларды сату
Жоқ
6
Келес ауданы Ақтөбе ауылдық округі Лесбек Батыр елді мекені республикалық маңызы бар А-15 "Жизақ - Гагарин - Жетiсай - Киров - Қызыләскер - Сарыағаш - Абай - Жiбек жолы" автомобиль жолының 77,94 шақырымы
1500
5
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарларды сату
"ННДА" автокөлік қосалқы бөлшектерін сату дүкені

Келесский район село Абай 40,91 километр автомобильной дороги республиканского значения А-15 "Жизак - Гагарин - Жетысай - Кировский - Кызыласкер - Сарыагаш - Абай – Жибек жолы"
600
5
Реализация продовольственных, непродовольственных товаров
Магазин "Электроники и мебели"
2
Келесский район село Абай 41,40 километр автомобильной дороги республиканского значения А-15 "Жизак - Гагарин - Жетысай - Кировский - Кызыласкер - Сарыагаш - Абай – Жибек жолы"
240
5
Реализация продовольственных, непродовольственных товаров
Отсутствует
3
Келесский район сельский округ Біртілек населҰнный пункт Біртілек улица Орталык без номера
200
5
Реализация продовольственных, непродовольственных товаров
Центральная баня "Айдабол"
4
Келесский район сельский округ Ошақты населҰнный пункт Ошақты 7,87 километр автомобильной дороги областного значения КХ-72 "Бескубыр-Шардара"
300
5
Реализация продовольственных, непродовольственных товаров
Продуктовый магазин "Қазына"
5
Келесский район сельский округ Кошқарата населҰнный пункт Мақташы 52,2 километр автомобильной дороги республиканского значения А-15 "Жизак - Гагарин - Жетысай - Кировский - Кызыласкер - Сарыагаш - Абай – Жибек жолы"
7000
5
Реализация продовольственных, непродовольственных товаров
Отсутствует
6
Келесский район сельский округ Ақтөбе населҰнный пункт Лесбек Батыр 77,94 километр километр автомобильной дороги республиканского значения А-15 "Жизак - Гагарин - Жетысай - Кировский - Кызыласкер - Сарыагаш - Абай – Жибек жолы"
1500
5
Реализация продовольственных, непродовольственных товаров
Магазин автозапчастей "ННДА"