Сауран аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 қыркүйектегі № 70 шешімі. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 5 қазанда № 6371-13 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 8-тармағына сәйкес, Сауран аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сауран аудандық мәслихатының "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 66 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26411 болып тіркелген) және "Сауран аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 66 "Әлеуметтiк көмек көрсетудің, оның мөлшерлерiн белгiлеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тiзбесiн айқындаудың Қағидаларын бекiту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 168 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31533 болып тіркелген) күштері жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
С. Байсбаев

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата района Сауран
Решение Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 27 сентября 2023 года № 70. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 5 октября 2023 года № 6371-13
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 8 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат района Сауран РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решение маслихата района Сауран "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" от 10 декабря 2021 года № 66 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26411) и решение маслихата района Сауран "О внесении изменений в решение маслихата района Сауран от 10 декабря 2021 года № 66 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" от 26 декабря 2022 года № 168 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 31533).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
С. Байсбаев