"Меншікке немесе жер пайдалануға берілетін ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерінің ең аз мөлшерлерін белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 2 шілдедегі № 153 бірлескен қаулысына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 3 шілдедегі № 4/65-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2023 жылғы 12 мамырдағы № 99 бірлескен қаулысы және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 31 мамырдағы № 3/24-VIII шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 7 маусымда № 8858-16 болып тіркелді
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Меншікке немесе жер пайдалануға берілетін ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерінің ең аз мөлшерлерін белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 2 шілдедегі № 153 бірлескен қаулысына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 3 шілдедегі № 4/65-V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2623 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бірлескен қаулы мен шешімнің тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Шығыс Қазақстан облысында жергілікті жағдайларға және көрсетілген жерді пайдалану ерекшеліктеріне байланысты меншікке немесе жер пайдалануға берілетін ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерінің ең аз мөлшерлерін белгілеу туралы";
көрсетілген бірлескен қаулы мен шешімнің 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Шығыс Қазақстан облысында жергілікті жағдайларға және көрсетілген жерді пайдалану ерекшеліктеріне байланысты меншікке немесе жер пайдалануға берілетін ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерінің ең аз мөлшерлері осы бірлескен қаулы мен шешімге қосымшаға сәйкес белгіленсін.";
көрсетілген бірлескен қаулы мен шешімнің қосымшасы осы бірлескен қаулы мен шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысы әкімінің м.а. А. Сматлаев
Д. Рыпаков
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің

О внесении изменений в совместное постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 2 июля 2012 года № 153 и решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 3 июля 2012 года № 4/65-V "Об установлении минимальных размеров земельных участков сельскохозяйственного назначения, предоставляемых в собственность или землепользование"
Совместные постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 12 мая 2023 года № 99 и решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 31 мая 2023 года года № 3/24-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 7 июня 2023 года № 8858-16
Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ и Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 2 июля 2012 года № 153 и решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 3 июля 2012 года № 4/65-V "Об установлении минимальных размеров земельных участков сельскохозяйственного назначения, предоставляемых в собственность или землепользование" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2623) следующие изменения:
заголовок указанного совместного постановления и решения изложить в следующей редакции:
"Об установлении минимальных размеров земельных участков сельскохозяйственного назначения в зависимости от местных условий и особенностей использования указанных земель, предоставляемых в собственность или землепользование в Восточно-Казахстанской области";
пункт 1 указанного совместного постановления и решения изложить в следующей редакции:
"1. Установить минимальные размеры земельных участков сельскохозяйственного назначения в зависимости от местных условий и особенностей использования указанных земель, предоставляемых в собственность или землепользование в Восточно-Казахстанской области согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.";
приложение к указанному совместному постановлению и решению изложить в следующей редакции согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
и.о. акима Восточно-Казахстанской области А. Сматлаев
Д. Рыпаков
Приложение к совместному постановлению
и решению Восточно-Казахстанского
областного акимата