Риддер қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 821 "Мүгедектерге арналған жұмыс орындар квотасын белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 14 қарашадағы № 308 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 16 қарашада № 8916-16 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 – бабына сәйкес, Риддер қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Риддер қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 821 "Мүгедектерге арналған жұмыс орындар квотасын белгілеу туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8105 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Д. Батырбаев

О признании утратившим силу постановления акимата города Риддера от 14 декабря 2020 года № 821 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 14 ноября 2023 года № 308. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 16 ноября 2023 года № 8916-16
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Риддера ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Риддера от 14 декабря 2020 года № 821 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 8105).
2. Настоящее постановление вводится действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Д. Батырбаев