Глубокое ауданының елді мекендерінің шекараларын (шегін) белгілеу және өзгерту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 159 бірлескен қаулысы және Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 2/15-VIII шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 10 мамырда № 8840-16 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 108-бабының 1, 5-тармақтарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес, Глубокое ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Глубокое ауданының келесі ауылдарының шекаралары өзгертілсін және белгіленсін:
1) Глубокое ауданының Ертіс ауылдық округінің Прапорщиково ауылының шекаралары жалпы Глубокое ауданының ауыл шаруашылығы бағытындағы 2,76 гектар жерді қосу жолымен өзгертіліп, Прапорщиково ауылының шекаралары жалпы ауданы 738,38 гектар болып белгіленсін;
2) Глубокое ауданының Опытное поле ауылдық округінің Опытное поле ауылының шекаралары Глубокое ауданының запастағы жерлерінен 28,955 гектар қосу арқылы өзгертіліп, Опытное поле ауылының шекаралары жалпы ауданы 575,526 гектар болып белгіленсін.
2. Осы бірлескен Глубокое ауданы әкімдігі қаулысының және Глубокое аудандық мәслихаты шешімінің орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы бірлескен Глубокое ауданы әкімдігінің қаулысы және Глубокое аудандық мәслихатының шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Глубокое ауданының әкімі Э. Тумашинов
Глубокое аудандық мәслихатының төрағасы А. Калигожин

Об установлении и изменении границ (черты) населенных пунктов Глубоковского района
Совместные постановление Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 28 апреля 2023 года № 159 и решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 апреля 2023 года года № 2/15-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 10 мая 2023 года № 8840-16
В соответствии с пунктами 1, 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Глубоковского района ПОСТАНОВИЛ и Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить и установить границы следующих населенных пунктов Глубоковского района:
1) Изменить границы села Прапорщиково Иртышского сельского округа Глубоковского района путем включения 2,76 гектар земель сельскохозяйственного назначения Глубоковского района, установив границы села Прапорщиково общей площадью 738,38 гектар;
2) Изменить границы села Опытное поле Опытнопольского сельского округа Глубоковского района путем включения 28,955 гектар земель запаса Глубоковского района, установив границы села Опытное поле общей площадью 575,526 гектар.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата Глубоковского района и решения Глубоковского районного маслихата возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее совместное постановление акимата Глубоковского района и решение Глубоковского районного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Глубоковского района Э. Тумашинов
Председатель Глубоковского районного маслихата А. Калигожин