Зайсан аудандық мәслихатының "Зайсан ауданының аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы" 2014 жылғы 18 шілдедегі №26-4 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2023 жылғы 6 қарашадағы № 01-03/VIII-12-15/2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 9 қарашада № 8910-16 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Зайсан аудандық мәслихатының "Зайсан ауданының аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы" 2014 жылғы 18 шілдедегі №26-4 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3461 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Е. Загипаров

О признании утратившим силу решения Зайсанского районного маслихата от 18 июля 2014 года №26-4 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходах местного сообщества на территории Зайсанского района"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 6 ноября 2023 года № 01-03/VIII-12-15/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 9 ноября 2023 года № 8910-16
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решение Зайсанского районного маслихата от 18 июля 2014 года №26-4 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходах местного сообщества на территории Зайсанского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №3461).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Е. Загипаров