"Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы әкімінің 2022 жылғы 15 қыркүйектегі № 3 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы әкімінің 2023 жылғы 17 наурыздағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 наурызда № 8824-16 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 – бабына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. "Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы әкімінің 2022 жылғы 15 қыркүйектегі № 3 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29616 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Катонқарағай ауданының әкімі Д. Қалиқан

О признании утратившим силу решения акима Катон - Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 15 сентября 2022 года № 3 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба в Катон - Карагайском районе Восточно - Казахстанской области"
Решение акима Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 17 марта 2023 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 марта 2023 года № 8824-16
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Катон - Карагайского района Восточно - Казахстанской области от 15 сентября 2022 года № 3 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба в Катон - Карагайском районе Восточно - Казахстанской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 29616).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Катон-Карагайского района Д. Қалиқан