Күршім аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы № 50/5-VI "Күршім ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 14/18-VIII шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 5 қаңтарда № 8944-16 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Күршім аудандық мәслихатының "Күршім ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2020 жылғы 24 маусымдағы № 50/5-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7329 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы К. Бахтияров

О признании утратившими силу решения Курчумского районного маслихата от 24 июня 2020 года № 50/5-VI "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Курчумскому району"
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2023 года № 14/18-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 5 января 2024 года № 8944-16
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Курчумского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Курчумскому району" от 24 июня 2020 года № 50/5-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7329).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата К. Бахтияров