Ұлан ауданы әкімінің 2021 жылғы 2 сәуірдегі № 2 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімінің 2023 жылғы 4 қаңтардағы № 1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 5 қаңтарда № 31567 болып тіркелді
ШЕШТІ:
1. Ұлан ауданы әкімінің "Сайлау учаскелерін құру туралы" 2021 жылғы 2 сәуірдегі № 2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8570 болып тіркелді) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
"Келісілді":
Ұлан аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Ұлан ауданының әкімі
Р. Курмамбаев
Ұлан ауданы әкімдігінің
2023 жылғы 4 қаңтардағы
№ 1 Шешімге қосымша
Ұлан ауданы әкімінің
2021 жылғы 2 сәуірдегі
№ 2 шешіміне қосымша
Ұлан ауданы бойынша сайлау учаскелері
№ 956 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Сағыр ауылы, Абылайхан көшесі, № 70 Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Ұлан ауданы бойынша білім бөлімінің "А. Пушкин атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Сағыр ауылының аумағы
№ 957 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Мамай батыр ауылы, Тәуелсіздік көшесі, № 48 Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Ұлан ауданы бойынша білім бөлімінің "М. Ломоносов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Мамай батыр ауылының аумағы.
№ 958 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Бестерек ауылы, Орталық көшесі, № 19/1 Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Ұлан ауданы бойынша білім бөлімінің "Ғ. Салықов атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Бестерек ауылының аумағы.
№ 959 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Желдіөзек ауылы, Орталық көшесі, № 18 үй 13 пәтер "Аблакет ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік пәтері.
Шекаралары: Желдіөзек ауылының аумағы.
№ 960 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жаңа Азовое ауылы, Советская көшесі, № 20 Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Ұлан ауданы бойынша білім бөлімінің "Азовое орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жаңа Азовое, Азовое және Бетқұдық ауылдарының аумақтары.
№ 963 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Алмасай ауылы, Қабанбай батыр көшесі, № 1 Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Ұлан ауданы бойынша білім бөлімінің "Абай атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Алмасай және Сарыөзек ауылдарының аумақтары.
№ 964 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Баяш Өтепов ауылы, Сібе көшесі, № 61 Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Ұлан ауданы бойынша білім бөлімінің "Амангелді атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Баяш Өтепов ауылының аумағы.
№ 965 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Айыртау ауылы, Танабаев көшесі, № 1 "Дарын" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық клуб ғимараты.
Шекаралары: Айыртау және Ұзын Бұлақ ауылдарының аумақтары.
№ 967 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жаңа Қанай ауылы, М. Дәменұлы көшесі, № 12 Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Ұлан ауданы бойынша білім бөлімінің "Қанай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жаңа Қанай ауылының аумағы.
№ 968 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Асубұлақ кенті, Бейбітшілік көшесі, № 46 Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Ұлан ауданы бойынша білім бөлімінің "Асубұлақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

О внесении изменения в решение акима Уланского района от 02 апреля 2021 года № 2 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Уланского района Восточно-Казахстанской области от 4 января 2023 года № 1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 января 2023 года № 31567
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Уланского района от 02 апреля 2021 года № 2 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8570) следующее изменение:
приложение указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
"Согласовано":
Уланская районная территориальная
избирательная комиссия
Аким Уланского района
Р. Курмамбаев
Приложение к решению
акимата Уланского района
от 4 января 2023 года № 1
Приложение к решению
акима Уланского района
от 2 апреля 2021 года № 2
Избирательные участки по Уланскому району
Избирательный участок № 956
Центр избирательного участка: село Сагыр, улица Аблайхана, № 70 здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени А. Пушкина" отдела образования по Уланскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: территория села Сагыр.
Избирательный участок № 957
Центр избирательного участка: село Мамай батыр, улица Тәуелсіздік, № 48 здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени М. Ломоносова" отдела образования по Уланскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: территория села Мамай батыр.
Избирательный участок № 958
Центр избирательного участка: село Бестерек, улица Орталық, № 19/1 здание коммунального государственного учреждения "Основная школа имени Г. Салыкова" отдела образования по Уланскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: территория села Бестерек.
Избирательный участок № 959
Центр избирательного участка: село Желдыозек, улица Орталық, дом № 18, квартира 13 служебная квартира государственного учреждения "Аппарат акима Аблакетского сельского округа".
Границы: территория села Желдыозек.
Избирательный участок № 960
Центр избирательного участка: село Ново-Азовое, улица Советская, № 20 здание коммунального государственного учреждения "Азовская средняя школа" отдела образования по Уланскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: территории сел Ново-Азовое, Азовое и Беткудук.
Избирательный участок № 963
Центр избирательного участка: село Алмасай, улица Кабанбай батыра, № 1 здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Абая" отдела образования по Уланскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: территории сел Алмасай и Сарыозек.
Избирательный участок № 964
Центр избирательного участка: село Баяш Утепова, улица Сібе, № 61 здание коммунального государственного учреждения "Основная школа имени Амангельды" отдела образования по Уланскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: территория села Баяш Утепова.
Избирательный участок № 965
Центр избирательного участка: село Айыртау, улица Танабаева, № 1 здание сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Дарын".
Границы: территории сел Айыртау и Узун Булак.
Избирательный участок № 967
Центр избирательного участка: село Новая Канайка, улица М. Даменулы, № 12 здание коммунального государственного учреждения "Канайская средняя школа" отдела образования по Уланскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: территория села Новая Канайка.
Избирательный участок № 968
Центр избирательного участка: поселок Асубулак, улица Бейбітшілік, № 46 здание коммунального государственного учреждения "Асубулакская средняя школа" отдела образования по Уланскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.

Шекаралары: Төлеген Тоқтаров көшесі № 2, 3, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 15а, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 29, 32, 34, 35, 36, 38, 39, 44, 45, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 58, 61, 63, 64, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90 үйлері;
Ардагер көшесі, № 2, 6, 8, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 29, 31 үйлері;
Бейбітшілік көшесі, № 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29 37, 39, 41, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 62, 64, 65, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 93, 94, 95, 96, 99, 100, 101, 102, 103, 106, 108, 109, 111, 116, 118, 119, 124, 124а, 126, 126а, 128, 132, 134, 138, 140, 148 үйлері;
Абай көшесі, № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 90, 94, 100, 102, 104 үйлері;
Абиев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10а, 10, 11, 15, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 28, 32, 36, 38, 44 үйлері;
Казаченко көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 5б, 5г, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 16а, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 29, 30, 32, 34, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 50а, 52, 54, 64, 66, 68, 70, 72, 72а үйлері;
Солнечная көшесі, № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11 үйлері;
Болашақ көшесі, № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 13, 15, 17, 19 үйлері;
Школьная көшесі, № 1, 3, 4 үйлері;
Северная көшесі, № 20, 22, 23, 25а үйлері;
Разведка көшесі, № 24, 24а, 30, 34, 36, 40, 42, 46, 50 үйлері;
Клубная көшесі, № 2, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 22, 33, 41 үйлері;
Ақкезен көшесі, № 6, 8, 39 үйлері;
Унгурсай көшесі, № 33, 46 үйлері;
Хутор көшесі, № 5 үй;
Подгорная көшесі, № 1, 1а, 4, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23а, 23б, 23г, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 34, 36, 36а, 38, 40, 42, 46, 48, 56, 58, 60, 62, 64, 66 үйлері;
Заречная көшесі, № 1, 2а, 2, 7,а, 8, 9, 10, 12, 13, 15 үйлері;
Новый Лесхоз көшесі, № 1, 1-1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30 үйлері.
№ 970 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Асубұлақ кенті, Больничная көшесі, № 1 "Ұлан ауданының аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының дәрігерлік амбулатория ғимараты.
Шекаралары: Дорожная көшесі, № 1, 4, 19а, 21, 23, 25, 27, 29а, 37, 39, 40, 41, 45, 47, 49, 55, 55а, 57, 59, 59а, 63, 63а, 65, 67, 69, 73, 73а, 75, 83, 85, 86 үйлері;

Границы: улица Толегена Токтарова, дома № 2, 3, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 15а, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 29, 32, 34, 35, 36, 38, 39, 44, 45, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 58, 61, 63, 64, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90;
улица Ардагер, дома № 2, 6, 8, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 29, 31;
улица Бейбітшілік, дома № 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 37, 39, 41, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 62, 64, 65, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 93, 94, 95, 96, 99, 100, 101, 102, 103, 106, 108, 109, 111, 116, 118, 119, 124, 124а, 126, 126а, 128, 132, 134, 138, 140, 148;
улица Абая, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48,
49, 50, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 90, 94, 100, 102, 104;
улица Абиева, дома № 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10а, 10, 11, 15, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 28, 32, 36, 38, 40, 44;
улица Казаченко, дома № 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 5б, 5г, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 16а, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 29, 30, 32, 34, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 50а, 52, 54, 64, 66, 68, 70, 72, 72а;
улица Солнечная, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11;
улица Болашақ, дома № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 13, 15, 17, 19;
улица Школьная, дома № 1, 3, 4.
улица Северная, дома № 20, 22, 23, 25а;
улица Разведка, дома № 24, 24а, 30, 34, 36, 40, 42, 46, 50;
улица Клубная, дома № 2, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 22, 33, 41;
улица Аккезень, дома № 6, 8, 39;
улица Унгурсай, дома № 33, 46;
улица Хутор, дом № 5,
улица Подгорная дома № 1, 1а, 4, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 23а, 23б, 23г, 24, 25, 26, 27, 30, 34, 36, 36а, 38, 40, 42, 46, 48, 56, 58, 60, 62, 64, 66;
улица Заречная, дома № 1, 2а, 2, 7,а, 8, 9, 10, 12, 13, 15;
улица Новый Лесхоз, дома № 1, 1-1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30.
Избирательный участок № 970
Центр избирательного участка: поселок Асубулак, улица Больничная, № 1 здание врачебной амбулатории коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Районная больница Уланского района".
Границы: улица Дорожная, дома № 1, 4, 19а, 21, 23, 25, 27, 29а, 37, 39, 40, 41, 45, 47, 49, 55, 55а, 57, 59, 59а, 63, 63а, 65, 67, 69, 73, 73а, 75, 83, 85, 86;

Белогорская көшесі, № 1, 11, 13, 33, 35 үйлері;
Геологическая көшесі, № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 16, 18 үйлері;
Жүргізушілер көшесі, № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10а, 10, 11, 14, 19, 21, 25, 26, 38, 4, 42, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 62, 64 үйлері;
Разведочная көшесі, № 4, 10, 12, 13, 16, 20, 24, 24а, 30, 34, 36, 40, 46, 50 үйлері;
Больничная көшесі, № 1, 7, 9, 10, 12, 14, 15, 19 үйлері;
Тәуелсіздік көшесі, № 1, 3, 3а, 5, 7, 12, 13, 15, 16а, 18, 20, 21, 22, 23а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45 ,45а, 47, 48, 49, 54, 55 үйлері;
Садовский көшесі, № 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 31, 35, 37, 41,
45, 47 үйлері;
Қасым Қайсенов көшесі, № 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 39, 46 үйлері;
Садовая көшесі, № 1, 1а, 4, 5, 6, 6а, 9, 14, 15, 16, 16а, 18 үйлері;
Бейбітшілік көшесі, № 1 үй;
Жастар көшесі, № 7, 9, 10, 14, 15, 27, 33, 34, 36, 37 үйлері;
Аубакиров көшесі, № 5, 6, 7, 13, 15, 17, 21, 23 үйлері;
Достык көшесі, № 5а, 11, 16, 19, 21, 25, 27 үйлері.
№ 972 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Привольное ауылы, М. Қожанов көшесі, № 1/1 Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Ұлан ауданы бойынша білім бөлімінің "Привольное орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты,.
Шекаралары: Привольное ауылының аумағы.
№ 973 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Митрофановка ауылы, Тоқпанов көшесі, № 14 Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Ұлан ауданы бойынша білім бөлімінің "Н. Лут атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Митрофановка ауылының аумағы.
№ 974 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Белогор кенті, Ленин көшесі, № 57 "Ұлан ауданының аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының фельдшерлік пункт ғимараты.
Шекаралары: Белогор кентінің аумағы.
№ 976 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Бозанбай ауылы, С. Муканов көшесі, № 34 "Дарын" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының С. Мұқашев атындағы ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекаралары: Бозанбай ауылының аумағы.
№ 977 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Алғабас ауылы, Орталық көшесі, № 52 Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Ұлан ауданы бойынша білім бөлімінің "Қ. Аханов атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Алғабас ауылының аумағы.
№ 980 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Гагарино ауылы, Школьная көшесі, № 15 Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Ұлан ауданы бойынша білім бөлімінің "Гагарино орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Гагарино ауылының аумағы.
№ 981 сайлау учаскесі

улица Белогорская, дома № 1, 11, 13, 33, 35;
улица Геологическая, дома № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 16, 18;
улица Жүргізушілер, дома № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10а, 10, 11, 14, 19, 21, 25, 26, 38, 4, 42, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 62, 64;
улица Разведочная, дома № 4, 10, 12, 13, 16, 20, 24, 24а, 30, 34, 36, 40, 46, 50;
улица Больничная, дома № 1, 7, 9, 10, 12, 14, 15, 19;
улица Тәуелсіздік, дома № 1, 3, 3а, 5, 7, 12, 13, 15, 16а, 18, 20, 21, 22, 23а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45 ,45а, 47, 48, 49, 54, 55;
улица Садовского, дома № 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 31, 35, 37, 41, 45, 47;
улица Касыма Кайсенова, дома № 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 39, 46;
улица Садовая, дома № 1, 1а, 4, 5, 6, 6а, 9, 14, 15, 16, 16а, 18;
улица Бейбітшілік, дом №1;
улица Жастар, дома № 7, 9, 10, 14, 15, 27, 33, 34, 36, 37;
улица Аубакирова, дома № 5, 6, 7, 13, 15, 17, 21, 23;
улица Достык № 5а, 11, 16, 19, 21, 25, 27.
Избирательный участок № 972
Центр избирательного участка: село Привольное, улица Кожанова, № 1/1 здание коммунального государственного учреждения "Привольненская средняя школа" отдела образования по Уланскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: территория села Привольное.
Избирательный участок № 973
Центр избирательного участка: село Митрофановка, улица Токпанова, № 14 здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Н. Лута" отдела образования по Уланскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: территория села Митрофановка.
Избирательный участок № 974
Центр избирательного участка: поселок Белогорский, улица Ленина, № 57 здание фельдшерского пункта коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Районная больница Уланского района".
Границы: территория поселка Белогорский.
Избирательный участок № 976
Центр избирательного участка: село Бозанбай, улица С. Муканова, № 34 здание сельского дома культуры имени С. Мукашева государственного коммунального казенного предприятия "Дарын".
Границы: территория села Бозанбай.
Избирательный участок № 977
Центр избирательного участка: село Алгабас, улица Орталық, № 52 здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени К. Аханова" отдела образования по Уланскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: территория села Алгабас.
Избирательный участок № 980
Центр избирательного участка: село Гагарино, улица Школьная, № 15 здание коммунального государственного учреждения "Гагаринская средняя школа" отдела образования по Уланскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: территория села Гагарино.
Избирательный участок № 981

Сайлау учаскесінің орталығы: Ұлан ауылы, С. Аманжолов көшесі, № 36/2 Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Ұлан ауданы бойынша білім бөлімінің "С. Аманжолов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ұлан, Борсақ және Мырзат ауылдарының аумақтары.
№ 982 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жанұзақ ауылы, Достық көшесі, № 18 Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Ұлан ауданы бойынша білім бөлімінің "Ш. Башиков атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жанұзақ ауылының аумағы.
№ 984 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Каменка ауылы, Центральная көшесі, № 39 Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Ұлан ауданы бойынша білім бөлімінің "Каменка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Каменка ауылының аумағы.
№ 985 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тройницкое ауылы, Средняя көшесі, № 15 Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Ұлан ауданы бойынша білім бөлімінің "Тройницкое негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Тройницкое ауылының аумағы.
№ 986 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қасым Қайсенов кенті, З. Ахметов көшесі, № 26/1 "Дарын" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының аудандық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекаралары: Кайсенов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9 үйлері;
Аманжолов көшесі № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2 үйлері;
Айыртау көшесі, № 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9 үйлері;
Бейбітшілік көшесі, № 1а, 2/1, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 6/1, 6/2, 8 үйлері;
З. Ахметов көшесі № 6, 9, 10, 12, үйлері;
Абай алаңы № 11, 21, 22, 23, 24 үйлері;
Нуржау көшесі № 7, 8, 14, 17, 18 үйлері.
№ 987 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Огневка кенті, Сатпаев көшесі, № 1 Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Ұлан ауданы бойынша білім бөлімінің "С. Сейфуллин атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Огневка кенті және Смолянка ауылының аумақтары.
№ 988 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Саратовка ауылы, Молодежная көшесі, № 4 "Шығыс Қазақстан ауыл шаруашылық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын ғимараты.
Шекаралары: Саратовка ауылының аумағы.
№ 989 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ново-Одесское ауылы, Образцовая көшесі, № 46/1 Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Ұлан ауданы бойынша білім бөлімінің "Б. Ахметов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ново-Одесское ауылының аумағы.
№ 990 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Отрадное ауылы, Центральная көшесі, № 56 Б "Ұлан ауданының аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының медициналық пункт ғимараты.
Шекаралары: Отрадное ауылының аумағы.
№ 991 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Таврия ауылы, Қасым Қайсенов көшесі, № 29 "Дарын" мемлекеттік коммуналдық қазыналық касіпорнының ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.

Центр избирательного участка: село Уланское, улица С. Аманжолова, № 36/2 здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени С. Аманжолова" отдела образования по Уланскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: территории сел Уланское, Бурсак, Мырзат.
Избирательный участок № 982
Центр избирательного участка: село Жанузак, улица Достық, № 18 здание коммунального государственного учреждения "Основная школа имени Ш. Башикова" отдела образования по Уланскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: территория села Жанузак.
Избирательный участок № 984
Центр избирательного участка: село Каменка, улица Центральная, № 39 здание коммунального государственного учреждения "Каменская средняя школа" управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: территория села Каменка.
Избирательный участок № 985
Центр избирательного участка: село Тройницкое, улица Средняя, № 15 здание коммунального государственного учреждения "Тройницкая основная школа" отдела образования по Уланскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: территория села Тройницкое.
Избирательный участок № 986
Центр избирательного участка: поселок Касыма Кайсенова, улица З. Ахметова, № 26/1 здание районного дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Дарын".
Границы: улица Кайсенова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9;
улица Аманжолова, дома № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2;
улица Айыртау, дома № 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9;
улица Бейбитшилик, дома № 1а, 2/1, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 6/1, 6/2, 8;
улица З. Ахметова, дома № 6, 9, 10, 12;
площадь Абая, дома № 11, 21, 22, 23, 24.
улица Нуржау, дома № 7, 8, 14, 17, 18.
Избирательный участок № 987
Центр избирательного участка: поселок Огневка, улица Сатпаева, № 1 здание коммунального государственного учреждения "Основная школа имени С. Сейфуллина" отдела образования по Уланскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: территории поселка Огневка и села Смолянка.
Избирательный участок № 988
Центр избирательного участка: село Саратовка, улица Молодежная, № 4 здание коммунального государственного казенного предприятия "Восточно-Казахстанский сельскохозяйственный колледж".
Границы: территория села Саратовка.
Избирательный участок № 989
Центр избирательного участка: село Ново-Одесское, улица Образцовая, № 46/1 здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Б. Ахметова" отдела образования по Уланскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: территория села Ново-Одесское.
Избирательный участок № 990
Центр избирательного участка: село Отрадное, улица Центральная, № 56 Б здание медицинского пункта коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Районная больница Уланского района".
Границы: территория села Отрадное.
Избирательный участок № 991
Центр избирательного участка: село Таврическое, улица Касыма Кайсенова, дом № 29 здание сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Дарын".

Шекаралары: Юбилейная көшесі, № 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6а, 7а, 8а, 9, 10, 11а, 13а, 15а, 17а үйлері;
Совхозная көшесі № 2а, 4а, 10, 12, 14 үйлері;
Төлеген Тохтаров көшесі № 1а, 1б, 2а, 2б, 3а, 4а, 5а, 7а, 8, 9, 10, 11а, 12, 13а, 15, 17, 19, 21а, 20, 22, 23а, 24, 25а, 26, 27а, 29а, 30а, 31/1, 32а, 33, 34а, 35, 37, 37/1, 39, 41, 42, 44, 46, 50, 52 үйлері;
Дербышев көшесі № 1, 1а, 2, 2а, 3а, 4, 5а, 8, 9а, 10, 11а, 12, 13а, 13б, 14а, 15а, 17а, 18а, 19а, 20а, 21а, 22а, 24а, 26а, 28а, 30а үйлері;
Молодежная көшесі № 1, 3, 5, 7 үйлері;
Мира көшесі № 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6 үйлері;
Песчанная көшесі № 1, 1/1, 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 2/1, 2/2, 3, 3а, 3б, 3/1, 3/2, 4а, 5, 5а, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12а, 14а, 15, 16а, 18, 19а, 20, 21, 23а, 24, 25, 27а, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 37, 41, 42, 46, 47а, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55а, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70а, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 82, 83, 86, 87, 88, 90, 92, 93, 94, 95, 98, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121 үйлері;
Коммунальная көшесі № 1а, 2а, 5а үйлері;
Центральная көшесі № 2, 3, 5, 6, 7а, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 27, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 68, 70, 71, 71а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 86, 87, 87а, 88, 89, 92, 95, 96, 100, 102, 103, 104,105, 107, 109, 111, 111а үйлері;
Береговая көшесі № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6/1, 6а, 6б, 6в, 6г, 6д, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 15а, 16, 16а, 17, 25, 27, 29, 31, 33, 33а, 37, 39, 41 үйлері;
Қасым Қайсенов көшесі № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 15, 17, 18, 18а, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32 үйлері;
Кооперативная көшесі № 1, 2а, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12а, 13, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 43, 45, 48, 49, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68,
73, 74, 78, 79, 80, 81, 82, 90 үйлері;
Солнечная көшесі № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 13 үйлері;
Инициативная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а үйлері;
Заречная көшесі № 1а, 2а, 3а, 4а, 5а, 6а, 7а, 9а, 10, 11 үйлері;
Больничный тұйық көшесі № 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлері;
Строителей шағын ауданы №1а, 2а, 3а, 4а, 5а, 6а, 7а, 11а, 13а үйлері;
Дружба шағын ауданы № 1, 1а, 2а, 3а, 5а, 6, 7, 10, 10а, 17а, 18, 22 үйлері;
Восточная көшесі № 2, 4а, 6а, 8, 10, 12, 14, 16, 18а, 20, 20а, 22, 24, 25, 25а үйлері;
Луговой шағын ауданы № 1, 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 2в, 4, 4а, 5, 7а, 8, 11, 11а, 13, 15 үйлері;

Границы: улица Юбилейная, дома № 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6а, 7а, 8а, 9, 10, 11а, 13а, 15а, 17а;
улица Совхозная, дома № 2а, 4а, 10, 12, 14;
улица Толегена Тохтарова, дома № 1а, 1б, 2а, 2б, 3а, 4а, 5а, 7а, 8, 9, 10, 11а, 12, 13а, 15, 17, 19, 21а, 20, 22, 23а, 24, 25а, 26, 27а, 29а, 30а, 31/1, 32а, 33, 34а, 35, 37, 37/1, 39, 41, 42, 44, 46, 50, 52;
улица Дербышева, дома № 1, 1а, 2, 2а, 3а, 4, 5а,8, 9а, 10, 11а, 12, 13а, 13б, 14а, 15а, 17а, 18а, 19а, 20а, 21а, 22а, 24а, 26а, 28а, 30а;
улица Молодежная, дома № 1, 3, 5, 7;
улица Мира, дома № 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6;
улица Песчаная, дома № 1, 1/1, 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 2/1, 2/2, 3, 3а, 3б, 3/1, 3/2, 4а, 5, 5а, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12а, 14а, 15, 16а, 18, 19а, 20, 21, 23а, 24,
25, 27а, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 37, 41, 42, 46, 47а, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55а, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70а, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 82, 83, 86, 87, 88, 90, 92, 93, 94, 95, 98, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121;
улица Коммунальная, дома № 1а, 2а, 5а;
улица Центральная, дома № 2, 3, 5, 6, 7а, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 27, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 68, 70, 71, 71а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 86, 87, 87а, 88, 89, 92, 95, 96, 100, 102, 103, 104,105, 107, 109, 111, 111а;
улица Береговая, дома № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 6б, 6в, 6г, 6д, 6/1, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 15а, 16, 16а, 17, 25, 27, 29, 31, 33, 33а, 37, 39, 41;
улица Касыма Кайсенова, дома № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 15, 17, 18, 18а, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
улица Кооперативная, дома № 1, 2а, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12а, 13, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 43, 45, 48, 49, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 73, 74, 78, 79, 80, 81, 82, 90;
улица Солнечная, дома № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 13;
улица Инициативная, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а;
улица Заречная, дома № 1а, 2а, 3а, 4а, 5а, 6а, 7а, 9а, 10, 11;
переулок Больничный, дома № 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
микрорайон Строителей, дома № 1а, 2а, 3а, 4а, 5а, 6а, 11а, 13а;
микрорайон Дружбы, дома № 1, 1а, 2а, 3а, 5а, 6, 7, 10, 10а, 17а, 18, 22;
улица Восточная, дома № 2, 4а, 6а, 8, 10, 12, 14, 16, 18а, 20, 20а, 22, 24, 25, 25а;
микрорайон Луговой, дома № 1, 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 2в, 4, 4а, 5, 7а, 8, 11, 11а, 13, 15;

Энергетиктер шағын ауданы № 1а, 2а, 3а, 4а, 24, 24а, 24б үйлері;
Комсомольский шағын ауданы № 1а, 2а, 3а, 4а, 6а, 6б, 7а, 8а, 9а, 12а, 14а үйлері;
Элеваторный шағын ауданы № 1а, 2а, 3а, 4а, 5а, 6а, 7а, 8а, 9а, 10а, 11а, 12а, 13а, 14а, 15а, 16а, 17а, 18а, 19а, 20а, 21а, 22а, 23а, 24а үйлері;
Степная көшесі № 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 24, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36а, 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 54, 56, 58 үйлері;
Садовый тұйық көшесі № 1, 3, 5, 7 үйлері;
Новоселов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11 үйлері;
Озерная көшесі № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 17, 19 үйлері;
Трактовый тұйық көшесі № 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 20, 21, 23 үйлері;
Кирпичный тұйық көшесі № 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38 үйлері;
Северный тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17 үйлері;
Актюба ауылының аумағы.
№ 993 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Пролетарка ауылы, Центральная көшесі, нөмірі жоқ Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Ұлан ауданы бойынша білім бөлімінің "Пролетарка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Пролетарка ауылының аумағы.
№ 994 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тарғын ауылы, Нұрғалиев көшесі, № 22 Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Ұлан ауданы бойынша білім бөлімінің "І. Айтыков атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Тарғын ауылының аумағы.
№ 995 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жантас ауылы, Қасым Қайсенов көшесі, № 57 "Дарын" мемлекеттік коммуналдық қазыналық мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жантас ауылының аумағы.
№ 996 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ізғұтты Айтықов ауылы, Варепа көшесі, № 24/1 Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Ұлан ауданы бойынша білім бөлімінің "Қ. Қайсенов атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ізғұтты Айтықов ауылының аумағы.
№ 997 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жоғарғы Тайынты ауылы, Бекбосынов көшесі № 23 Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Ұлан ауданы бойынша білім бөлімінің "М. Таенов атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жоғарғы Тайынты ауылының аумағы.
№ 998 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Манат ауылы, Өтеміс көшесі, № 63 Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Ұлан ауданы бойынша білім бөлімінің "Қ. Ақжолов атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Манат ауылының аумағы.
№ 999 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Герасимовка ауылы, Д. Қонаев көшесі, № 1 Б "Дарын" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық клуб ғимараты.
Шекаралары: Герасимовка және Казачье ауылдарының аумақтары.
№ 1000 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Украинка ауылы, Школьная көшесі, № 24
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Ұлан ауданы бойынша білім бөлімінің "Украинка орта мектеп –
балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Украинка ауылының аумағы.
№ 1001 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Восточное ауылы, Школьная көшесі, № 1 Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Ұлан ауданы бойынша білім бөлімінің "М. Әуезов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Восточное ауылының аумағы.
№ 1002 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Макеевка ауылы, Центральная көшесі, № 6 "Ұлан ауданының аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының фельдшерлік пункт ғимараты.
Шекаралары: Макеевка және Мирное ауылдарының аумақтары.
№ 1003 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Донское ауылы, Победы көшесі, № 15 Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Ұлан ауданы бойынша білім бөлімінің "Т. Тоқтаров атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Донское ауылының аумағы.
№ 1155 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қасым Қайсенов кенті, З. Ахметов көшесі, № 5 Шығыс Қазақстан облысы полиция Департаментінің "Ұлан аудандық полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесінің уақытша ұстау тергеу изоляторының ғимараты.
Шекаралары: Уақытша ұстау тергеу изоляторының аумағы.
№ 1165 сайлау учаскесі

микрорайон Энергетиков, дома № 1а, 2а, 3а, 4а, 24, 24а, 24б;
микрорайон Комсомольский, дома № 1а, 2а, 3а, 4а, 6а, 6б, 7а, 8а, 9а, 12а, 14а;
микрорайон Элеваторный, дома № 1а, 2а, 3а, 4а, 5а, 6а, 7а, 8а, 9а, 10а, 11а, 12а, 13а, 14а, 15а, 16а, 17а, 18а, 19а, 20а, 21а, 22а, 23а, 24а;
улица Степная, дома № 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 24, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36а, 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 54, 56, 58;
переулок Садовый, дома № 1, 3, 5, 7;
улица Новоселов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11;
улица Озерная, дома № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 17, 19;
переулок Трактовый, дома № 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 20, 21, 23;
переулок Кирпичный, дома № 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
переулок Северный, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17;
территоря села Актюба.
Избирательный участок № 993
Центр избирательного участка: село Пролетарка, улица Центральная, без номера здание коммунального государственного учреждения "Пролетарская основная школа" отдела образования по Уланскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: территория села Пролетарка.
Избирательный участок № 994
Центр избирательного участка: село Таргын, улица Нургалиева, № 22 здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени И. Айтыкова" отдела образования по Уланскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: территория села Таргын.
Избирательный участок № 995
Центр избирательного участка: село Жантас, улица Касыма Кайсенова, № 57, помещение государственного коммунального казенного учреждения "Дарын".
Границы: территория села Жантас.
Избирательный участок № 996
Центр избирательного участка: село Изгутты Айтыкова, улица Варепы, № 24/1 здание коммунального государственного учреждения "Основная школа имени К. Кайсенова" отдела образования по Уланскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: территория села Изгутты Айтыкова.
Избирательный участок № 997
Центр избирательного участка: село Верхние Тайынты, улица Бекбосынова, № 23 здание коммунального государственного учреждения "Основная школа имени М. Таенова" отдела образования по Уланскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: территория села Верхние Тайынты.
Избирательный участок № 998
Центр избирательного участка: село Манат, улица Өтеміс, № 63 здание коммунального государственного учреждения "Основная школа имени К. Акжолова" отдела образования по Уланскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: территория села Манат.
Избирательный участок № 999
Центр избирательного участка: село Герасимовка, улица Д. Кунаева, № 1 Б здание сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Дарын".
Границы: территория сел Герасимовка и Казачье.
Избирательный участок № 1000
Центр избирательного участка: село Украинка, улица Школьная, № 24 здание коммунального государственного учреждения "Украинская средняя школа - комплекс детский сад" отдела образования по Уланскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: территория села Украинка.
Избирательный участок № 1001
Центр избирательного участка: село Восточное, улица Школьная, № 1 здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени М. Ауэзова" отдела образования по Уланскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: территория села Восточное.
Избирательный участок № 1002
Центр избирательного участка: село Макеевка, улица Центральная, № 6 здание фельдшерского пункта коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Районная больница Уланского района".
Границы: территории сел Макеевка и Мирное.
Избирательный участок № 1003
Центр избирательного участка: село Донское, улица Победы, № 15 здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Т. Тохтарова" отдела образования по Уланскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: территория села Донское.
Избирательный участок № 1155
Центр избирательного участка: поселок Касыма Кайсенова, улица З. Ахметова, № 5 здание следственного изолятора временного содержания государственного учреждения "Отдел полиции Уланского района" Департамента полиции Восточно-Казахстанской области.
Границы: территория следственного изолятора временного содержания.
Избирательный участок № 1165

Сайлау учаскесінің орталығы: Қасым Қайсенов кенті, Жалын көшесі, № 1/1 Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Ұлан ауданы бойынша білім бөлімінің "Р. Марсеков атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Опан би көшесі № 1, 1а, 2, 3, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 20-1, 21, 22 үйлері;
Подстанция көшесі № 1-1, 1-2 үйлері.
Қалымжан Асқабылов көшесі № 2, 3-1, 3-2, 4, 5-1, 5-2, 6, 7-1, 7-2, 8, 9-1, 9-2, 10, 10-1, 11-1, 11-2, 12-1, 13-1, 13-2, 14, 14-1, 15, 16, 16-1, 18, 20 үйлері;
Атыгай көшесі, № 1, 3, 4, 4-1, 5, 6, 8, 10, 11, 14, 14/1, 16, 18 үйлері;
Айтбала Баиркенова көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24 үйлері;
Айтыков көшесі № 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 6-1, 6-2, 6-3, 6-4, 7, 8, 9, 10 үйлері;
Мизанбек Жұмағұлов көшесі, № 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7-1, 7-2, 8-1, 8-2, 9-1, 9-2, 9-3, 11 үйлері;
С. Бекбосынов көшесі, № 1, 3, 9, 11, 13 үйлері;
Жалын көшесі, № 2, 4, 6, 7, 11, 11а үйлері;
Астана көшесі, № 1а, 2, 12, 4, 8, 44, 47, 48, 50, 52 үйлері;
Алдажар Байдельдинов көшесі, № 5, 9, 17, 19, 21, 24, 27, 43, 47, 53 үйлері;
Нұржау көшесі, № 15а, 15б, 16а, 16б, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 19, 20, 25, 26, 27 үйлері;
4-і құрылыс кварталы көшесі, № 2, 6, 8, 11, 12, 21, 23, 24, 42/Б, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 53, 64, 70/3, 126/А, 134, 137/А, 154, 163, 176, 192, 206, 212, 257, 279, 601, 604, 605, 606, 607, 608, 609, 613, 614, 615, 616, 617, 619, 622, 623, 624, 625, 627 үйлері;
"Шапағат" саяжай қоғамының аумағы.

Центр избирательного участка: поселок Касыма Кайсенова, улица Жалын, № 1/1 здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Р. Марсекова" отдела образования по Уланскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: улица Опан би, дома № 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20-1, 21, 22;
улица Подстанция, дома 1-1, 1-2;
улица Калымжана Аскабылова, дома № 2, 3-1, 3-2, 4, 5-1, 5-2, 6, 7-1, 7-2, 8, 9-1, 9-2, 10-1, 10-2, 11-1, 11-2, 12-1, 13-1, 13-2, 14, 15, 16, 16-1, 18, 20;
улица Атыгай, дома № 1, 2, 3, 4, 4-1, 5, 6, 6-1, 8, 9, 10, 11, 14, 14-1, 14-2, 16, 18;
улица Айтбалы Баиркеновой, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24;
улица Айтыкова, дома № 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 6-3, 6-4, 7, 8, 9, 10;
улица Мизанбека Жумагулова, дома № 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7-1, 7-2, 8-1, 8-2, 9-1, 9-2, 9-3, 11;
улица С. Бекбосынова, дома № 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13;
улица Жалын, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 11а;
улица Астана, дома № 1а, 2, 12, 4, 8, 44, 47, 48, 50, 52;
улица Алдажара Байдельдинова, дома № 5, 9, 17, 19, 21, 24, 27, 43, 47, 53;
улица Нуржау, дома № 15а, 15б, 16а, 16б, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 19, 20, 25, 26, 27;
улица 4-й квартал строительства, дома № 2, 6, 8, 11, 12, 21, 23, 24, 42/Б, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 53, 64, 70/3, 126/А, 134, 137/А, 154, 163, 176, 192, 206, 212, 257, 279, 601, 604, 605, 606, 607, 608, 609, 613, 614, 615, 616, 617, 619, 622, 623, 624, 625, 627;
территория дачного общества "Шапагат".