Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданының Көктерек ауылдық округінің Еламан ауылын тарату туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2023 жылғы 10 сәуірдегі № 87 және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 10 сәуірдегі № 2-5 бірлескен қаулысы мен шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 14 сәуірде № 7137-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11-бабы 3) тармақшасына сәйкес Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
Казталов ауданы Көктерек ауылдық округінің Еламан ауылы оның аумағы Казталов ауданы Көктерек ауылдық округінің Саралжын ауылының құрамына енгізіле отырып, таратылсын.
Батыс Қазақстан облыстық мәслихат аппаратының басшысы осы бірлескен қаулы және шешімнің Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Батыс Қазақстан облысының әкімі Н. Турегалиев
Мәслихат төрағасы М. Мукаев

Об упразднении села Еламан Коктерекского сельского округа Казталовского района Западно-Казахстанской области
Совместное постановление акимата Западно-Казахстанской области от 10 апреля 2023 года № 87 и решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 10 апреля 2023 года № 2-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 апреля 2023 года № 7137-07
В соответствии с подпунктом 3) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Упразднить село Еламан Коктерекского сельского округа Казталовского района, включив его территорию в состав села Саралжын Коктерекского сельского округа Казталовского района.
2. Руководителю аппарата Западно-Казахстанского областного маслихата обеспечить государственную регистрацию настоящего совместного постановления и решения в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Западно-Казахстанской области Н. Турегалиев
Председатель маслихата М. Мукаев