Батыс Қазақстан облысының ауыз сумен жабдықтау көзінің санитарлық қорғау аймағын белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2023 жылғы 17 сәуірдегі № 97 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 2 мамырда № 7153-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Су кодексінің 39, 117-баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Батыс Қазақстан облысының ауыз сумен жабдықтау көзінің санитарлық қорғау аймағы осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Батыс Қазақстан облысының әкімі Н. Турегалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Су ресурстары комитетінің
Су ресурстарын пайдалануды
реттеу және қорғау жөніндегі
Жайық-Каспий бассейндік
инспекциясы
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігінің
Санитариялық-эпидемиологиялық
бақылау комитеті
Батыс Қазақстан облысының
санитариялық-эпидемиологиялық
бақылау департаменті
қаулысына қосымша
Батыс Қазақстан облысының ауыз сумен жабдықтау көзінің санитарлық қорғау аймағы
Су қабылдағыш көзінің атауы
Санитарлық қорғау аймағының мөлшерлері
I - белдеу
ІІ - белдеу
ІІІ - белдеу
Шекаралары
Алаңы
Шекаралары
Алаңы
Шекаралары
Алаңы
Теректі ауданы
1.
Теректі жер асты сулары кен орнының №3 цементтелген-барланған ұңғымасы
Радиусы - 50 метр
0,785 гектар
Ұзындығы – 71,8 метр, ені – 73,2 метр
0,526 гектар
Ұзындығы – 172,5 метр, ені – 168 метр
1,587 гектар

Об установлении зоны санитарной охраны источника питьевого водоснабжения Западно-Казахстанской области
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 17 апреля 2023 года № 97. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 2 мая 2023 года № 7153-07
В соответствии со статьями 39, 117 Водного кодекса Республики Казахстан, со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить зону санитарной охраны источника питьевого водоснабжения Западно-казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Западно-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Западно-Казахстанской области Н. Турегалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Жайык-Каспийская бассейновая инспекция
по регулированию использования
и охране водных ресурсов
Комитета по водным ресурсам
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Департамент санитарно-эпидемиологического
контроля Западно-Казахстанской области
Комитет санитарно-эпидемиологического
контроля Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Приложение к постановлению
Зона санитарной охраны источника питьевого водоснабжения Западно-Казахстанской области
Наименование источника водозабора
Размеры зоны санитарной охраны
І - пояс
ІІ - пояс
ІІІ - пояс
Границы
Площадь
Границы
Площадь
Границы
Площадь
Теректинский район
1.
№3 цементированная-разведанная скважина Теректинского месторождения подземных вод
Радиус – 50 метров
0,785 гектара
Длина – 71,8 метра, ширина – 73,2 метра
0,526 гектара
Длина – 172,5 метра, ширина - 168 метров
1,587 гектара