Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданының Новопавловка ауылдық округі мен Новопавловка ауылын қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2023 жылғы 31 мамырдағы № 123 және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 31 мамырдағы № 3-3 бірлескен қаулысы мен шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 2 маусымда № 7181-07 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 11 – бабының 4) тармақшасына сәйкес, облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, халықтың пікірі ескеріле отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданының Новопавловка ауылдық округі – Құмақсай ауылдық округіне;
Новопавловка ауылдық округінің Новопавловка ауылы – Құмақсай ауылына қайта аталсын.
2. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Батыс Қазақстан облысының әкімі Н.Төреғалиев
Батыс Қазақстан облыстық мәслихат төрағасы М.Мұқаев

О переименовании Новопавловского сельского округа и села Новопавловка Теректинского района Западно-Казахстанской области
Совместное постановление акимата Западно-Казахстанской области от 31 мая 2023 года № 123 и решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 31 мая 2023 года № 3-3. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 2 июня 2023 года № 7181-07
В соответствии с подпунктом 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии от 28 декабря 2021 года, с учетом мнения населения акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать Новопавловский сельский округ Теректинского района Западно-Казахстанской области – на сельский округ Құмақсай;
село Новопавловка Новопавловского сельского округа – на село Құмақсай.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Западно-Казахстанской области Н.Турегалиев
Председатель Западно-Казахстанского областного маслихата М.Мукаев