Орал қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 13 қазандағы №1910 "Орал қаласы аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 13 сәуірдегі № 829 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 14 сәуірде № 7140-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Орал қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Орал қаласы аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" Орал қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 13 қазандағы №1910 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6431 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Орал қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Орал қаласының әкімі М. Сатканов

О признании утратившим силу постановление акимата города Уральска от 13 октября 2020 года № 1910 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Уральск"
Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 13 апреля 2023 года № 829. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 апреля 2023 года № 7140-07
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Уральска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Уральска "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Уральск" от 13 октября 2020 года № 1910 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6431).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Уральск.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Уральск М. Сатканов