Орал қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2023 жылғы 20 қыркүйектегі № 5-9 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 27 қыркүйекте № 7248-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) Орал қалалық мәслихатының "Орал қаласының аумағында жергiлiктi қоғамдастық бөлек жиындарын өткiзу және жергiлiктi қоғамдастық жиынына қатысу үшiн ауыл, көше, көппәтерлi тұрғын үй тұрғындары өкiлдерiнiң санын айқындау тәртiбi туралы қағидаларын бекiту туралы" 2014 жылғы 27 ақпандағы № 20-3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3472 болып тіркелген);
2) Орал қалалық мәслихатының "Орал қаласының аумағында бөлек жергiлiктi қоғамдастық жиындарын өткiзу және жергiлiктi қоғамдастық жиынына қатысу үшiн ауыл, көше, көппәтерлi тұрғын үй тұрғындары өкiлдерiнiң санын айқындау тәртiбi туралы қағидасын бекiту туралы" Орал қалалық мәслихатының 2014 жылғы 27 ақпандағы № 20-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 22-10 шешімі.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының төрағасы Е. Калиев

О признании утратившими силу некоторых решений Уральского городского маслихата
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 20 сентября 2023 года № 5-9. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 27 сентября 2023 года № 7248-07
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившими силу:
1) решение Уральского городского маслихата от 27 февраля 2014 года № 20-3 "Об утверждении Правил о порядке проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории города Уральск" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3472);
2) решение Уральского городского маслихата от 22 декабря 2022 года № 22-10 "О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 27 февраля 2014 года № 20 - 3 "Об утверждении Правил о порядке проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории города Уральск".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель Уральского городского маслихата Е. Калиев