Орал қалалық мәслихатының 2021 жылғы 6 сәуірдегі № 4-3 "Орал қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2023 жылғы 20 қыркүйектегі № 5-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 27 қыркүйекте № 7249-07 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2024 жылғы 28 ақпандағы № 9-11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 28.02.2024 № 9-11 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Орал қалалық мәслихатының "Орал қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" 2021 жылғы 6 сәуірдегі № 4-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 6934 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
1-тармақтың бесінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"Аз қамтылған отбасының (азаматтың) жиынтық табысының шекті жол берілетін шығыстар үлесі 5 (бес) пайыз мөлшерінде белгіленеді";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Аз қамтылған отбасының (азаматтың) жиынтық табысын уәкілетті орган тұрғын үй көмегін тағайындауға өтініш білдірген тоқсанның алдындағы тоқсанға "Тұрғын үй көмегін алуға үміткер отбасының (Қазақстан Республикасы азаматының) жиынтық табысын есептеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2020 жылғы 24 сәуірдегі № 226 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20498 болып тіркелген) айқындалған тәртіппен есептейді.";
6-тармақ үшінші абзацпен толықтырылсын:
"Уәкілетті орган тұрғын үй көмегін көрсетуден тұрғын үй қатынастары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласында басшылықты және салааралық үйлестіруді жүзеге асыратын уәкілетті орган белгілеген тәртіппен және мерзімдерде бас тартады.".
2. "Орал қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Орал қалалық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының төрағасы Е. Калиев

О внесении изменений и дополнения в решение Уральского городского маслихата от 6 апреля 2021 года № 4-3 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в городе Уральск"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 20 сентября 2023 года № 5-4. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 27 сентября 2023 года № 7249-07. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 28 февраля 2024 года № 9-11
Сноска. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 28.02.2024 № 9-11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата от 6 апреля 2021 года № 4-3 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в городе Уральск" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6934) следующие изменения и дополнение:
в приложении указанного решения:
абзац пятый пункта 1 изложить в новой редакции:
"Доля предельно допустимых расходов к совокупному доходу малообеспеченной семьи (гражданина) устанавливается в размере 5 (пяти) процентов.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Совокупный доход малообеспеченной семьи (гражданина) исчисляется уполномоченным органом за квартал, предшествовавший кварталу обращения за назначением жилищной помощи, в порядке, определяемом приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан "Об утверждении Правил исчисления совокупного дохода семьи (гражданина Республики Казахстан), претендующей на получение жилищной помощи" от 24 апреля 2020 года № 226 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 20498).";
пункт 6 дополнить абзацем три:
"Уполномоченный орган отказывает в предоставлении жилищной помощи в порядке и сроки, установленные уполномоченным органом, осуществляющим руководство и межотраслевую координацию в сфере жилищных отношений и жилищно-коммунального хозяйства.".
2. Государственному учреждению "Аппарат Уральского городского маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Уральского городского маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Уральского городского маслихата Е. Калиев