Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 сәуірдегі № 2-8 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 сәуірде № 7146-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365 - бабының 3 - тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабына сәйкес, Ақжайық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтері осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақжайық аудандық маслихат төрағасы С. Сиражев
Ақжайық аудандық
мәслихатының

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Акжаикскому району Западно-Казахстанской области
Решение Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17 апреля 2023 года № 2-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 20 апреля 2023 года № 7146-07
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Акжаикский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Акжаикскому району Западно-Казахстанской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Акжаикского районного маслихата С. Сиражев
Приложение
к решению Акжаикского
районного маслихата