Ақжайық ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 сәуірдегі № 2-7 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 сәуірде № 7147-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология кодексіне және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Ақжайық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Акжаикскому району
Решение Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17 апреля 2023 года № 2-7. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 20 апреля 2023 года № 7147-07
В соответствии с Экологическим Кодексом Республики Казахстан и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Акжаикский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Ақжайық ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақжайық аудандық маслихат төрағасы С. Сиражев
Ақжайық аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 17 сәуірдегі
№ 2-7 шешіміне қосымша
Ақжайық ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілердің түрлері
Есептік бірлік

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Акжаикскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Акжаикского районного маслихата С. Сиражев
Приложение
к решению Акжаикского
районного маслихата
от 17апреля 2023 года № 2-7
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Акжаикскому району
Виды объектов накопления коммунальных отходов
Расчетная единица