Ақжайық аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2023 жылғы 13 қазандағы № 7-5 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 16 қазанда № 7265-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Ақжайық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) Ақжайық аудандық мәслихатының "Ақжайық ауданының аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібі туралы қағидасын бекіту туралы" 2014 жылғы 14 наурыздағы № 18-4 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3484 болып тіркелген);
2) Ақжайық аудандық мәслихатының "Ақжайық ауданының аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібі туралы қағидасын бекіту туралы" Ақжайық аудандық мәслихатының 2014 жылғы 14 наурыздағы № 18-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 11-3 шешімі.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақжайық аудандық маслихат төрағасы С. Сиражев

О признании утратившими силу некоторых решений Акжаикского районного маслихата
Решение Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 октября 2023 года № 7-5. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 16 октября 2023 года № 7265-07
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Акжаикский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
1) решение Акжаикского районного маслихата от 14 марта 2014 года № 18-4 "Об утверждении Правил о порядке проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории Акжаикского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3484);
2) решение Акжаикского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 11-3 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 14 марта 2014 года № 18-4 "Об утверждении Правил о порядке проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории Акжаикского района".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Акжаикского районного маслихата С. Сиражев