Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімінің 2022 жылғы 5 сәуірдегі №5 "Бөрлі ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімінің 2023 жылғы 19 шілдедегі № 8 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 25 шілдеде № 7227-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімінің "Бөрлі ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" 2022 жылғы 5 сәуірдегі № 5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімде № 27436 болып тіркелген) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Бөрлі ауданы әкімі аппаратының басшысы осы шешімнің Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бөрлі ауданының әкімі Е. Ихсанов

О признании утратившим силу решения акима Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 5 апреля 2022 года № 5 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Бурлинского района"
Решение акима Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 19 июля 2023 года № 8. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 25 июля 2023 года № 7227-07
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 5 апреля 2022 года № 5 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Бурлинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 27436).
2. Руководителю аппарата акима Бурлинского района обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бурлинского района Е. Ихсанов