Бөрлі ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 12 наурыздағы № 6 "Аудандық бюджеттен қаржыландырылатын Бөрлі ауданының атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 2 қазандағы № 301 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 9 қазанда № 7259-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Бөрлі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бөрлі ауданы әкімдігінің "Аудандық бюджеттен қаржыландырылатын Бөрлі ауданының атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 12 наурыздағы № 6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5104 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Бөрлі ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бөрлі ауданының әкімі Е. Ихсанов

О признании утратившим силу постановления акимата Бурлинского района от 12 марта 2018 года № 6 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" исполнительных органов Бурлинского района, финансируемых из районного бюджета"
Постановление акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 2 октября 2023 года № 301. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 9 октября 2023 года № 7259-07
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат района Бурлинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Бурлинского района от 12 марта 2018 года № 6 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" исполнительных органов Бурлинского района, финансируемых из районного бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5104).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Бурлинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бурлинского района Е. Ихсанов