Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 қаңтардағы №26-4 "2023 жылға кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың ең төменгі мөлшерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 24 сәуірдегі № 2-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 2 мамырда № 7154-07 болып тіркелді
Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының "2023 жылға кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың ең төменгі мөлшерін бекіту туралы" 2023 жылғы 17 қаңтардағы № 26-4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №7113-07 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімде шешімге қол қоюшы лауазымды тұлғаның атауы "мәслихат хатшысынан" "мәслихат төрағасы" сөздеріне ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
мәслихат төрағасы Л. Кайргалиева

О внесении изменения в решение Бокейординского районного маслихата от 17 января 2023 года №26-4 "Об утверждении минимального размера расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума на 2023 год"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24 апреля 2023 года № 2-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 2 мая 2023 года № 7154-07
Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Внести в решение Бокейординского районного маслихата от 17 января 2023 года № 26-4 "Об утверждении минимального размера расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума на 2023 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №7113-07) следующее изменение:
в указанном решении наименование должностного лица подписавшего решение "секретарь маслихата" заменить словами "председатель маслихата".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
председатель маслихата Л. Кайргалиева