Жаңақала ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 қаңтардағы № 33-6 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 24 қаңтарда № 7106 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология Кодексінің 365-бабы 3- тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Жангалинскому району
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17 января 2023 года № 33-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 24 января 2023 года № 7106
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жангалинский районный маслихат Западно-Казахстанской области РЕШИЛ:

1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Жаңақала ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы С. Жардемалиев
Аудандық мәслихаттың
2023 жылғы 17 қаңтардағы
№ 33-6 шешіміне қосымша
Жаңақала ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдыққалдықтаржинақталатынобъектілер
Есептік бірлік

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Жангалинскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата С. Жардемалиев
Приложение
к решению районного маслихата
от 17 января 2023 года № 33-6
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Жангалинскому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица