Жаңақала ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 27 наурыздағы № 68 "Жаңақала ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыланатын атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" қаулысының күшін жою деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 12 сәуірдегі № 121 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 19 сәуірде № 7141-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Жаңақала ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жаңақала ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыланатын атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Жаңақала ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 27 наурыздағы №68 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5132 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақала ауданының әкімі Д. Закарин

О признании утратившим силу постановление акимата Жангалинского района от 27 марта 2018 года № 68 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима Жангалинского района" и районных исполнительных органов финансируемых из местного бюджета"
Постановление акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 12 апреля 2023 года № 121. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 19 апреля 2023 года № 7141-07
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Жангалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жангалинского района "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима Жангалинского района" и районных исполнительных органов финансируемых из местного бюджета" от 27 марта 2018 года № 68 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5132).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жангалинского района Д. Закарин