Жаңақала аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 мамырдағы № 5-11 "Жаңақала ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 қазандағы № 10-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 9 қазанда № 7258-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Жаңақала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының "Жаңақала ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" 2023 жылғы 5 мамырдағы № 5-11 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7163-07 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы К. Каменов

О признании утратившим силу решения Жангалинского районного маслихата от 5 мая 2023 года № 5-11 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Жангалинскому району"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 октября 2023 года № 10-4. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 9 октября 2023 года № 7258-07
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Жангалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жангалинского районного маслихата "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Жангалинскому району" от 5 мая 2023 года № 5-11 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7163-07).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата К. Каменов