Жәнібек ауданы әкімінің 2022 жылғы 23 тамыздағы № 5 "Жәнібек ауданының Жәнібек ауылдық округі аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімінің 2023 жылғы 8 ақпандағы № 2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 1 наурызда № 7122-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес және Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданының төтенше жағдайларының алдын алу және жою жөніндегі комиссиясының 2023 жылғы 13 қаңтардағы №1 хаттамасы негізінде, Жәнібек ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Жәнібек ауданы әкімінің 2022 жылғы 23 тамыздағы №5 "Жәнібек ауданының Жәнібек ауылдық округі аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде №29306 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жәнібек ауданының әкімі А. Сафималиев

О признании утратившим силу решения акима Жанибекского района от 23 августа 2022 года № 5 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Жанибекского сельского округа Жанибекского района"
Решение акима Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 8 февраля 2023 года № 2. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 1 марта 2023 года № 7122-07
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании протокола комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 13 января 2023 года №1, аким Жанибекского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Жанибекского района от 23 августа 2022 года №5 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Жанибекского сельского округа Жанибекского района" (зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан под №29306).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жанибекского района А. Сафималиев