Жәнібек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 қаңтардағы №29-4 "Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 14 сәуірдегі № 2-5 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 сәуірде № 7143-07 болып тіркелді
Жәнібек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" Жәнібек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 қаңтардағы № 29-4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №7108 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімде шешімге қол қоюшы лауазымды тұлғаның атауы "мәслихат хатшысынан" "мәслихат төрағасы" сөздеріне ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Т. Кадимов

О внесении изменения в решение Жанибекского районного маслихата от 17 января 2023 года №29-4 "Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Жанибекскому району Западно-Казахстанской области"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14 апреля 2023 года № 2-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 20 апреля 2023 года № 7143-07
Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанибекского районного маслихата от 17 января 2023 года № 29-4 "Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Жанибекскому району Западно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №7108) следующее изменение:
в указанном решении наименование должностного лица подписавшего решение "секретарь маслихата" заменить словами "председатель маслихата".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Т. Кадимов