Казталов ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 қаңтардағы № 28-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 30 қаңтарда № 7112-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365-бабының 3-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Казталов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Казталовскому району
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17 января 2023 года № 28-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 30 января 2023 года № 7112-07
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Казталов ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Казталов аудандық мәслихатының "Казталов ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 22 қарашадағы №16-5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4975 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Казталовскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение Казталовского районного маслихата от 22 ноября 2017 года №16-5 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Казталовскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4975).