Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 наурыздағы № 21-1 "Казталов ауданының аумағында бөлек жергiлiктi қоғамдастық жиындарын өткiзу және жергiлiктi қоғамдастық жиынына қатысу үшiн ауыл, көше, көппәтерлi тұрғын үй тұрғындары өкiлдерiнiң санын айқындау тәртiбi туралы қағидасын бекiту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 2 қарашадағы № 9-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 3 қарашада № 7282-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының "Казталов ауданының аумағында бөлек жергiлiктi қоғамдастық жиындарын өткiзу және жергiлiктi қоғамдастық жиынына қатысу үшiн ауыл, көше, көппәтерлi тұрғын үй тұрғындары өкiлдерiнiң санын айқындау тәртiбi туралы қағидасын бекiту туралы" 2014 жылғы 12 наурыздағы № 21-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3467 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы С. Мулдашев

О признании утратившим силу решения маслихата Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 марта 2014 года № 21-1 "Об утверждении Правил о порядке проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории Казталовского района"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 2 ноября 2023 года № 9-4. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 3 ноября 2023 года № 7282-07
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области "Об утверждении Правил о порядке проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории Казталовского района" от 12 марта 2014 года № 21-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3467).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата С. Мулдашев