Сырым аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 сәуірдегі № 16-2 "Сырым ауданының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2023 жылғы 2 маусымдағы № 5-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 8 маусымда № 7195-07 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2023 жылғы 31 тамыздағы № 8-15 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 31.08.2023 № 8-15 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Сырым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сырым аудандық мәслихатының "Сырым ауданының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" 2022 жылғы 13 сәуірдегі № 16-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27746 болып тіркелді) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 56-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Сырым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:";
көрсетілген шешіммен бекітілген Сырым ауданының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларында:
6 – тармағының 1) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"1. Ұлы Отан соғысының ардагерлеріне бір рет 9 мамыр - Жеңіс күніне орай 1 500 000 (бір миллион бес жүз мың) теңге мөлшерінде және ай сайын 5 (бес) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сырым аудандық мәслихат төрағасы Ш. Дуйсенгалиева

О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 13 апреля 2022 года № 16-2 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Сырымского района"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 2 июня 2023 года № 5-4. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 8 июня 2023 года № 7195-07. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 августа 2023 года № 8-15.
Сноска. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31.08.2023 № 8-15(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сырымский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата от 13 апреля 2022 года №16-2 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Сырымского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №27746) следующие изменения:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьей 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Сырымский районный маслихат РЕШИЛ:";
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Сырымского района, утвержденных указанным решением:
подпункт 1) пункта 6 изложить в следующей редакции:
"1) ветеранам Великой Отечественной войны - единовременно в размере 1 500 000 (один миллион пятьсот тысяч) тенге ко Дню Победы - 9 мая и ежемесячно в размере 5(пять) месячных расчетных показателей;".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Сырымского районного маслихата Ш. Дуйсенгалиева