Тасқала ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2023 жылғы 13 сәуірдегі № 3-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 сәуірде № 7145-07 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы мәслихатының 2023 жылғы 30 қарашадағы № 14-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы мәслихатының 30.11.2023 № 14-3 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-10 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 787 "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шетелдіктер үшін туристік жарна мөлшерлемелері 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап 31 желтоқсанды қоса алғанда Тасқала ауданы аумағындағы хостелдерді, қонақжайларды, жалға берілетін тұрғын үйлерді қоспағанда, оларды орналастыру орындарында тәулігіне болу құнының 1 (бір) пайызы бекітілсін.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Ж. Бисенгалиева

Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Таскалинскому району
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 апреля 2023 года № 3-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 20 апреля 2023 года № 7145-07. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 ноября 2023 года № 14-3
Сноска. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30.11.2023 № 14-3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2023.
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года № 787 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", Таскалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев с 1 января по 31 декабря 2023 года включительно 1 (один) процент от стоимости пребывания за сутки, в местах их размещения, за исключением хостелов, гостевых домов, арендного жилья на территории Таскалинского района.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата Ж. Бисенгалиева