Тасқала ауданының елді мекен аумақтарында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 25 сәуірдегі № 66 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 3 мамырда № 7161-07 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрі міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Тасқала ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Тасқала ауданының елді мекен аумақтарында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. "Тасқала ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Т. Шакиров
қаулысына қосымша
Тасқала ауданының елді мекен аумақтарында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Стационарлық емес сауда объектілерінің орналасқан жері
Алатын алаңы (шаршы метр)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Қызмет саласы
Жақын маңдағы инфрақұрылым (тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1
Ақтау ауылы, Ю.Гагарин көшесі, 19 үйге қарама-қарсы
15
5 жыл
Азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
ЖК "Длимова" дүкені
2
Амангелді ауылы, Астана көшесі, Амангелді ауылдық мәдениет үйіне қарама-қарсы
15
5 жыл
Азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
"Шарип" дүкені, шаруашылық дүкені
3
Атамекен ауылы, Бейбітшілік пен Жеңіс көшелерінің қиылысы
15
5 жыл
Азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
"Сұлтан" дүкені
4
Достық ауылы, Сапашев көшесі, 5
15
5 жыл
Азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
"Алимжан" дүкені
5
Мерей ауылы, Д. Қонаев көшесі, 1А "Эльдар" дүкеніне қарама-қарсы
6
5 жыл
Азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
"Эльдар" дүкені
6
Мереке ауылы, Ақжігітов көшесі, 20А, 27 үйге қарама-қарсы
15
5 жыл
Азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
ЖК "Курмашева В." дүкені, "Айлана" дүкені
7
Оян ауылы, Н.Сарсенбаев көшесі, Оян ауылы Фельдшерлік акушерлік пункті ғимаратының оң жағы
20
5 жыл
Азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
Жоқ
8

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории населенных пунктов Таскалинского района
Постановление акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 25 апреля 2023 года № 66. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 3 мая 2023 года № 7161-07
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11148), акимат Таскалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории населенных пунктов Таскалинского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Таскалинского района" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района Т. Шакиров
Приложение к постановлению
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории населенных пунктов Таскалинского района
Месторасположение нестационарных торговых объектов
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Период осуществ ления торговой деятельности
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1
село Актау, улица Ю.Гагарина, напротив дома 19
15
5 лет
Продовольственные/ непродовольственные товары
Магазин ИП "Длимова"
2
село Амангельды, улица Астана, напротив Амангельдинского сельского дома культуры
15
5 лет
Продовольственные/ непродовольственные товары
Магазин "Шарип", хозяйственный магазин
3
село Атамекен, на пересечении улиц Бейбитшилик и Женис
15
5 лет
Продовольственные/ непродовольственные товары
Магазин "Султан"
4
село Достык, улица Сапашева 5
15
5 лет
Продовольственные/ непродовольственные товары
магазин "Алимжан"
5
село Мерей, улица Д.Конаева 1А, напротив магазина "Эльдар"
6
5 лет
Продовольственные/ непродовольственные товары
Магазин "Эльдар"
6
село Мереке, улица Акжигитова 20А, напротив дома № 27
15
5 лет
Продовольственные/ непродовольственные товары
Магазин ИП "Курмашева В.", магазин "Айлана"
7
село Оян, улица Н.Сарсенбаева, справа от здания Фельдшерско-акушерского пункта села Оян
20
5 лет
Продовольственные/ непродовольственные товары
отсутствует
8

2-Шежін ауылы, Юбилейная көшесі, 24 "Шежін ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында
100
5 жыл
Азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
"Алтынай" дүкені
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
ЖК – жеке кәсіпкер.

село Чижа-2, улица Юбилейная 24, слева от здания государственного учреждения "Аппарат акима Чижинского сельского округа"
100
5 лет
Продовольственные/ непродовольственные товары
Магазин "Алтынай"
Расшифровка аббревиатуры:
ИП – индивидуальный предприниматель.