Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының "Тасқала ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" 2023 жылғы 13 сәуірдегі № 3-2 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы мәслихатының 2023 жылғы 30 қарашадағы № 14-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 7 желтоксанда № 7291-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының "Тасқала ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" 2023 жылғы 13 сәуірдегі № 3-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7145-07 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Ж. Бисенгалиева

О признании утратившим силу решения Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 апреля 2023 года № 3-2 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Таскалинскому району"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 ноября 2023 года № 14-3. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 7 декабря 2023 года № 7291-07
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Таскалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Таскалинского районного маслихата Западно – Казахстанской области от 13 апреля 2023 года № 3-2 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Таскалинскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7145-07)
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Ж. Бисенгалиева