Шыңғырлау аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 тамыздағы № 9-8 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 24 тамызда № 7231-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Шыңғырлау аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Шыңғырлау аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы С. Тургалиев
2023 жылғы 22 тамыздағы
№ 9-8 шешіміге қосымша
1. Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының "Шыңғырлау ауданының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 65-1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6767 болып тіркелген);
2. Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының "Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 65-1 "Шыңғырлау ауданының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекеленген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2022 жылғы 27 сәуірдегі № 21-9 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27831 болып тіркелген);
3. Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының "Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 65-1 "Шыңғырлау ауданының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекеленген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 28 қарашадағы № 33-11 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 30869 болып тіркелген);
4. Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының "Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 65-1 "Шыңғырлау ауданының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2023 жылғы 7 маусымдағы № 5-3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7212-07 болып тіркелген);

О признании утратившими силу некоторых решений Чингирлауского районного маслихата
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 августа 2023 года № 9-8. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 24 августа 2023 года № 7231-07
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Чингирлауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Чингирлауского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата С. Тургалиев
Приложение к решению
от 22 августа 2023 года № 9-8
1. Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Чингирлауского района" от 29 декабря 2020 года № 65-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6767);
2. Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области "О внесении изменения в решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 декабря 2020 года № 65-1 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Чингирлауского района"" от 27 апреля 2022 года № 21-9 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 27831);
3. Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области "О внесении изменений в решение Чингирлауского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 65-1 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Чингирлауского района"" от 28 ноября 2022 года № 33-11 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 30869);
4. Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области "О внесении изменений в решение Чингирлауского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 65-1 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Чингирлауского района"" от 7 июня 2023 года № 5-3 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7212-07);

5. Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихаттың "Шыңғырлау ауданының аумағында бөлек жергiлiктi қоғамдастық жиындарын өткiзу және жергiлiктi қоғамдастың жиынына қатысу үшiн ауыл, көше, көппәтерлi тұрғын үй тұрғындары өкiлдерiнiң санын айқындау тәртiбi туралы қағидасын бекiту туралы" 2014 жылғы 4 наурыздағы № 19-3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3452 болып тіркелген).

5. Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области "Об утверждении Правил о порядке проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории Чингирлауского района" от 4 марта 2014 года № 19-3 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3452).