"Биоотын айналымы саласындағы құқық бұзушылықтарды жою туралы хабарлама нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 19 мамырдағы № 256 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 2024 жылғы 10 қаңтардағы № 7 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылғы 11 қаңтарда № 33900 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Биоотын айналымы саласындағы құқық бұзушылықтарды жою туралы хабарлама нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 19 мамырдағы № 256 бұйрығына (Нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тіркеу тізілiмінде № 6988 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Камералдық бақылау нәтижелері бойынша анықталған бұзушылықтарды жою туралы хабарламаның нысанын бекіту туралы";
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Биоотын өндірісін және айналымын мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 5) тармақшасын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қоса беріліп отырған камералдық бақылау нәтижелері бойынша анықталған бұзушылықтарды жою туралы хабарламаның нысаны бекітілсін.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген, биоотын айналымы саласындағы құқық бұзушылықтарды жою туралы хабарламаның нысаны осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Қазақстан Республикасы заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары -
Қаржы министрі
Е. Жамаубаев
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары - Қаржы министрі
2024 жылғы 10 қаңтардағы
№ 7 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2011 жылғы 19 мамырдағы
№ 256 бұйрығымен
бекітілген
нысан
Камералдық бақылау нәтижелері бойынша анықталған бұзушылықтарды жою туралы хабарлама
20__ жылғы "__" ________ № ____________
____________________________________________________________________
(мемлекеттік кірістер органының атауы)
"Биоотын өндірісін және айналымын мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан
Республикасының Заңына (бұдан әрі – Заң) сәйкес Сізге
____________________________________________________________________
_________________________________________________________ хабарлайды.
(биоотын нарығына қатысушының тегі, аты, әкесінің аты (ол болған кезде) немесе атауы)
бизнес сәйкестендіру нөмірі/жеке сәйкестендіру нөмірі
____________________________________________________________________
биоотын айналымы саласында жол берілген, 20__жылғы "__"
___________ анықталған бұзушылықтар туралы ___________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
__________________________________________________________ хабарлайды.
(бұзушылықтың мазмұны)
Заңның 22-бабына сәйкес биоотын нарығының қатысушысы, осы хабарлама табыс етілген (алынған) күннен бастап күнтізбелік 30 күн ішінде орындауға міндетті. Анықталған бұзушылықтардың сипаттамасы бар қосымша ___ парақта.
Мемлекеттік кірістер органының басшысы (Басшының орынбасары)
_________________________________ __________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған кезде)) (қолы)
Мөр орны
Хабарламаны алдым _______________________________________________
__________________________________________________________________
(биоотын нарығына қатысушының тегі, аты, әкесінің аты (ол болған кезде) немесе
атауы, қолы, күні)
Хабарлама тапсырылды ____________________________________________
_________________________________________________________________
(биоотын нарығына қатысушының тегі, аты, әкесінің аты (ол болған кезде)
немесе атауы, қолы, күні)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(мемлекеттік кірістер органының лауазымды адамының тегі, аты, әкесінің аты
(ол болған кезде) қолы, күні)
Хабарлама биоотын нарығының қатысушысына жіберілді
Мекенжайы:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(жіберу және (немесе) алу фактісі туралы растайтын құжат)

О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 19 мая 2011 года № 256 "Об утверждении формы уведомления об устранении правонарушений в области оборота биотоплива"
Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан от 10 января 2024 года № 7. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 января 2024 года № 33900
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 19 мая 2011 года № 256 "Об утверждении формы уведомления об устранении правонарушений в области оборота биотоплива" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6988), следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об утверждении формы уведомления об устранении нарушений, выявленных по результатам камерального контроля";
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В целях реализации подпункта 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании производства и оборота биотоплива" ПРИКАЗЫВАЮ:";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемую форму уведомления об устранении нарушений, выявленных по результатам камерального контроля.";
форму уведомления об устранении правонарушений в области оборота биотоплива, утвержденную указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра
- Министр финансов
Республики Казахстан
Е. Жамаубаев
Приложение к приказу
Заместитель Премьер-Министра
- Министр финансов
Республики Казахстан
от 10 января 2024 года № 7
Утверждено
приказом
Министра финансов
Республики Казахстан
от 19 мая 2011 года № 256
форма
Уведомление об устранении нарушений, выявленных по результатам камерального контроля
"__" ________ 20__ года
№ _________
_________________________________________________________
(наименование органа государственных доходов)
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О государственном регулировании
производства и оборота биотоплива" (далее – Закон), уведомляет Вас
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) или наименование участника
биотопливного рынка)
бизнес идентификационный номер/индивидуальный идентификационный номер
_____________________________________________________________________
о допущенных нарушениях, выявленных "___" _________ 20 ___ года,
в области оборота биотоплива
_____________________________________________________________________
(суть нарушения)
В соответствии со статьей 22 Закона участник биотопливного рынка обязан исполнить
настоящее уведомление в течение 30 календарных дней со дня его вручения
(получения).
Приложение с описанием выявленных нарушений на ____ листе (-ах).
Руководитель (заместитель Руководителя) органа государственных доходов
_______________________________________ ______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подпись)
Место печати
Уведомление получил
_____________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
или наименование участника биотопливного рынка, подпись, дата)
Уведомление вручено
_____________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
или наименование участника биотопливного рынка, подпись, дата)
_____________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) должностного подпись, дата лица
органа государственных доходов
Уведомление отправлено участнику биотопливного рынка
Адрес:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(документ, подтверждающий факт отправки и (или) получения)