"Шектері Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік шекарасының учаскелерімен толық немесе ішінара тұспа-тұс келетін арнайы экономикалық аймақтың аумағында қауіпсіздік пен құқықтық тәртіпті қамтамасыз ету мәселелері бойынша ішкі істер және ұлттық қауіпсіздік органдарының өзара іс-қимыл жасасу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2019 жылғы 9 шілдедегі № 616 және Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2019 жылғы 10 шілдедегі 47/қе бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2024 жылғы 2 наурыздағы № 201 және Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2024 жылғы 4 наурыздағы № 54 бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылғы 5 наурызда № 34114 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 27-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. "Шектері Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік шекарасының учаскелерімен толық немесе ішінара тұспа-тұс келетін арнайы экономикалық аймақтың аумағында қауіпсіздік пен құқықтық тәртіпті қамтамасыз ету мәселелері бойынша ішкі істер және ұлттық қауіпсіздік органдарының өзара іс-қимыл жасасу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2019 жылғы 9 шілдегі № 616 және Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2019 жылғы 10 шілдегі № 47 қе бірлескен бұйрығының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 19019 болып тіркелген).
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Штаб департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бірлескен бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бірлескен бұйрықты ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін;
3. Осы бірлескен бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының жетекшілік ететін орынбасарларына жүктелсін.
4. Осы бірлескен бұйрық алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Төрағасы
Е. Сагимбаев
Қазақстан Республикасы
ішкі істер министрі
Е. Саденов

О признании утратившим силу совместного приказа Министра внутренних дел Республики Казахстан от 9 июля 2019 года № 616 и Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 10 июля 2019 года № 47/қе "Об утверждении Правил взаимодействия органов внутренних дел и национальной безопасности по вопросам обеспечения безопасности и правопорядка на территории специальной экономической зоны, пределы которой полностью или частично совпадают с участниками таможенной границы Евразийского экономического союза"
Совместный приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 2 марта 2024 года № 201 и Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 4 марта 2024 года № 54. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 марта 2024 года № 34114
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившим силу совместный приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 9 июля 2019 года № 616 и Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 10 июля 2019 года № 47/қе "Об утверждении Правил взаимодействия органов внутренних дел и национальной безопасности по вопросам обеспечения безопасности и правопорядка на территории специальной экономической зоны, пределы которой полностью или частично совпадают с участниками таможенной границы Евразийского экономического союза" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 19019).
2. Штабу-департаменту Министерства внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего совместного приказа на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного приказа возложить на курирующего заместителя министра внутренних дел Республики Казахстан и курирующего заместителя председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
4. Настоящий совместный приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Председатель Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
__________ Е. Сагимбаев
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
__________ Е. Саденов