"Бюджеттiк өтiнiмдi жасау және ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 24 қарашадағы № 511 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2024 жылғы 15 сәуірдегі № 209 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылғы 16 сәуірде № 34261 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бюджеттiк өтiнiмдi жасау және ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 24 қарашадағы № 511 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10007 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізiлсiн:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген бюджеттік өтінімді жасау және ұсыну Қағидаларында:
12-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"12. Шығыстардың түрлері бойынша есептеулер шығыстардың экономикалық сыныптамасының әрбір ерекшелігі бойынша Қағидаларға 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22-1, 22-2, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74-қосымшаларға сәйкес нысандар бойынша жоспарлы кезеңнің әрбір жылына беріледі.";
21-тармақтың оныншы бөлігі алып тасталсын;
22-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"22. 01-112-нысаны (17-қосымша) қосымша ақшалай төлемдер шығындарын есептеуге арналған.
Осы нысан № 646 қбп Қаулысына сәйкес әкiмшiлiк мемлекеттiк қызметшiлердiң, судьялардың, алыс және таяу шет елдердегi Қазақстан Республикасының Төтенше және Өкiлеттi Елшiлерiнiң, Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң шет елдердегi мекемелерi қызметкерлерiнiң, әскери қызметшiлердiң, құқық қорғау органдары, Ішкі істер министрлiгiнiң мемлекеттiк өртке қарсы қызметi мен прокуратура органдары қызметкерлерiнiң қосымша ақшалай төлемдерi: жоспары бойынша мемлекеттiк орган басшысының шешiмiмен белгiленген лауазымдық қызметақыларға үстемеақыларды; мемлекеттiк органдардың орталық аппараттары әкiмшiлiк мемлекеттiк қызметшiлерiне сыйлық, мемлекеттік кірістер органдарының қызметкерлеріне және Қазақстан Республикасы көлік және әділет министрліктерінің құрылымдық бөлімшелерінің қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына біржолғы ақшалай сыйақылар мен үстемеақылар төлеуге есептеуге арналған.";
26-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"26. 01-121-нысан (21-қосымша) әлеуметтiк салықты төлеу шығыстарын есептеуге арналған.
Жоспарлы кезеңге арналған әлеуметтік салық сомасын есептеу кезiнде "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" (Салық Кодексi) Қазақстан Республикасының Кодексiн (бұдан әрі – Салық Кодексi) басшылыққа алу қажет.";

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 24 ноября 2014 года № 511 "Об утверждении Правил составления и представления бюджетной заявки"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 15 апреля 2024 года № 209. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 апреля 2024 года № 34261
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 24 ноября 2014 года № 511 "Об утверждении Правил составления и представления бюджетной заявки" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10007) следующие изменения и дополнения:
в Правилах составления и представления бюджетной заявки, утвержденных указанным приказом:
пункт 12 изложить в следующей редакции:
"12. Расчеты по видам расходов составляются по каждой специфике экономической классификации расходов на каждый год планового периода по формам согласно приложениям 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22-1, 22-2, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 и 74 к Правилам.";
часть десятую пункта 21 исключить;
пункт 22 изложить в следующей редакции:
"22. Форма 01-112 (приложение 17) предназначена для расчета затрат на дополнительные денежные выплаты.
Данная форма предназначена для расчета затрат на дополнительные денежные выплаты для премирования административных государственных служащих, судей, Чрезвычайных и Полномочных Послов Казахстан в странах дальнего и ближнего зарубежья, работников учреждений Министерства иностранных дел Республики Казахстан за границей, военнослужащих, сотрудников правоохранительных органов, государственной противопожарной службы Министерства внутренних дел и органов прокуратуры: надбавки к должностным окладам, установленные по решению руководителя государственного органа по плану финансирования; премия административных государственных служащих центральных аппаратов государственных органов, единовременные денежные выплаты и надбавки к должностным окладам работникам органов государственных доходов и работникам структурного подразделения Министерств транспорта и юстиции Республики Казахстан, согласно Постановлению № 646 дсп.";
пункт 26 изложить в следующей редакции:
"26. Форма 01-121 (приложение 21) предназначена для расчета расходов на уплату социального налога.
При расчете суммы социального налога на плановый период необходимо руководствоваться Кодексом Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) (далее – Налоговый кодекс).";

мынадай мазмұндағы 27-1 жән 27-2-тармақтармен толықтырылсын:
"27-1. 01-124-нысан (25-қосымша) Әлеуметтiк медициналық сақтандыру қорына міндетті әлеуметтiк медициналық сақтандыруға аударымдар төлеу шығыстарын есептеуге арналған.
Әлеуметтiк медициналық сақтандыру қорына міндетті әлеуметтiк медициналық сақтандыруға аударымдар сомасын есептеу кезінде "Міндетті медициналық сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңын басшылыққа алу қажет.
27-2. 01-123 және 02-123-нысандар (22-1 және 22-2-қосымшалар) 123 "Мiндеттi сақтандыру жарналары" ерекшелiгi бойынша шығыстарды есептеуге арналған.
01-123-нысан (22-1-қосымша) көлiк құралдары иелерiнiң азаматтық-құқықтық жауапкершiлiгiн мiндеттi сақтандыру кезінде сақтандыру сыйлықақысының мөлшерiн есептеуге арналған.
22-1-қосымшаны теңгерімінде көлiк құралдары есепке алынған мемлекеттiк мекемелер көлiк құралдары иелерiнiң азаматтық-құқықтық жауапкершiлiгiн мiндеттi сақтандыруға арналған шығыстар сомасын анықтау үшiн толтырады.
Көлiк құралдары иелерiнiң азаматтық-құқықтық жауапкершiлiгiн мiндеттi сақтандыру кезiндегi сақтандыру сыйлықақысының мөлшерiн есептеу кезінде "Көлiк құралдары иелерiнiң азаматтық-құқықтық жауапкершiлiгiн мiндеттi сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 19-бабын басшылыққа алу қажет.
02-123-нысан (22-2-қосымша) тасымалдаушының жолаушылар алдындағы азаматтық-құқықтық жауапкершілігін міндетті сақтандыру кезінде сақтандыру сыйлықақысының мөлшерiн есептеуге арналған.
Тасымалдаушының жолаушылар алдындағы азаматтық-құқықтық жауапкершілігін міндетті сақтандыру кезінде сақтандыру сыйлықақысының мөлшерiн есептеу кезінде "Тасымалдаушының жолаушылар алдындағы азаматтық-құқықтық жауапкершілігін міндетті сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабын басшылыққа алу қажет.";
мынадай мазмұндағы 41-1-тармақпен толықтырылсын:
"41-1. 03-159-нысан (50-қосымша) үй-жай үшін жалдау ақысын төлеу шығыстарын есептеуге арналған. Жоспарланатын шығыстарды негіздеу үшін "Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 2-бабының 29) тармағында белгіленген тауарларға, жұмыстарға, көрсетілетін қызметтерге бағаналардың дерекқорын ескере отырып, ағымдағы қаржы жылы үшін-жайлар мен ғимараттарды жалдау туралы шарттардың көшірмелері ұсынылады.";
мынадай мазмұндағы 46-1-тармақпен толықтырылсын:
"46-1. Шығыстардың экономикалық сыныптамасының 133, 154, 155, 156, 157, 158, 163, 164, 165, 166, 167, 211, 212, 221, 321, 322, 323, 331, 332, 339, 341, 359, 361, 411, 412, 417, 418, 419, 421, 422, 423, 429, 431, 432, 433, 434, 435, 441, 451, 511, 512, 513, 514, 519, 521, 531, 541, 611, 612, 621, 711, 712, 713, 714, 715, 721 және 722-ерекшелiктерi бойынша жоспарланатын шығыстардың түрлері жөніндегі есептеулер еркiн нысанда жасалады.
Қорлар мен негізгі құралдарды сатып алуға арналған шығыстарды жоспарлаған кезде есепке қорлар немесе негізгі құралдардың әрбір түрлері бойынша кем дегенде үш прайс-парақтар қоса беріледі.

дополнить пунктами 27-1 и 27-2 следующего содержания:
"27-1. Форма 01-124 (приложение 25) предназначена для расчета расходов на уплату отчислений на обязательное социальное медицинское страхование в фонд социального медицинского страхования.
При расчете суммы отчислений на обязательное социальное медицинское страхование в фонд социального медицинского страхования необходимо руководствоваться Законом Республики Казахстан "Об обязательном социальном медицинском страховании".
27-2. Формы 01-123 и 02-123 (приложения 22-1 и 22-2) предназначены для расчета расходов по специфике 123 "Взносы на обязательное страхование".
Форма 01-123 (приложение 22-1) предназначена для расчета размера страховой премии при обязательном страховании гражданско-правовой ответственности владельцев транспортных средств.
Приложение 22-1 заполняется государственными учреждениями, у которых на балансе числятся транспортные средства, для определения суммы расходов на обязательное страхование гражданско-правовой ответственности владельцев транспортных средств.
При расчете размера страховой премии при обязательном страховании гражданско-правовой ответственности владельцев транспортных средств необходимо руководствоваться статьей 19 Закона Республики Казахстан "Об обязательном страховании гражданско-правовой ответственности владельцев транспортных средств".
Форма 02-123 (приложение 22-2) предназначена для расчета размера страховой премии при обязательном страховании гражданско-правовой ответственности перевозчика перед пассажирами.
При расчете размера страховой премии при обязательном страховании гражданско-правовой ответственности перевозчика перед пассажирами необходимо руководствоваться статьей 16 Закона Республики Казахстан "Об обязательном страховании гражданско-правовой ответственности перевозчика перед пассажирами".";
дополнить пунктом 41-1 следующего содержания:
"41-1. Форма 03-159 (приложение 50) предназначена для расчета расходов на оплату аренды за помещение. Для обоснования планируемых расходов представляются копии договоров об аренде помещений и зданий за текущий финансовый год, с учетом базы данных цен на товары, работы, услуги, установленный пунктом 29) статьи 2 Закона Республики Казахстан "О государственных закупках".";
дополнить пунктом 46-1 следующего содержания:
"46-1. Расчеты по видам расходов, планируемым по спецификам экономической классификации расходов 133, 154, 155, 156, 157, 158, 163, 164, 165, 166, 167, 211, 212, 221, 321, 322, 323, 331, 332, 339, 341, 359, 361, 411, 412, 417, 418, 419, 421, 422, 423, 429, 431, 432, 433, 434, 435, 441, 451, 511, 512, 513, 514, 519, 521, 531, 541, 611, 612, 621, 711, 712, 713, 714, 715, 721 и 722 составляются в произвольной форме.
При планировании расходов на приобретение запасов и основных средств к расчету прилагаются не менее трех прайс-листов по каждому виду запасов или основных средств.

421, 423 және 435-ерекшелiктер бойынша міндетті тәртіпте есептеулердi ұсыну кезiнде мемлекеттік мекемелер жобалау-сметалық құжаттамаға және жұмыстардың (қызметтердiң) құнын негiздейтiн құжаттарға мемлекеттiк сараптаманың немесе кешенді ведомстводан тыс сараптаманың қорытындысын ұсынады, ал қорларды сатып алуға арналған есептеулерге ағымдағы жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша мемлекеттік мекеменің теңгерімінде тұрған қорлардың іс жүзіндегі қалдықтарының болуы туралы ақпаратты және ағымдағы жылдың жоспарын ұсынады.
Мәслихат депутаттарына олардың негізгі жұмыс орны бойынша орташа жалақыны өтеу жөніндегі шығыстарды есептеу "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 22-бабына сәйкес осы қызметте 1 (бiр) жылға дейiнгi жұмыс өтілі бар тиiстi әкiмшiлiк-аумақтық бірлік әкiмi аппараты басшысының жалақысынан аспайтын мөлшерде жүзеге асырылады. Есептеуге жұмыс берушілердің Салық кодексінің 12-бөліміне сәйкес әлеуметтік салық бойынша жарналары және Қазақстан Республикасы Әлеуметтік кодексінің 18-тарауына сәйкес Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдары кіреді.
164-ерекшелiк бойынша есептеудi ұсынған кезде "Болашақ" халықаралық стипендиясын тағайындау үшін үміткерлерді іріктеу қағидаларын бекіту және "Болашақ" халықаралық стипендиясын жұмсау бағаныттарын айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2008 жылғы 11 маусымдағы № 573 қаулысына сәйкес шетелдiк жоғары оқу орындары (әлемнiң ғылыми орталықтары мен зертханалары) мен ""Халықаралық бағдарламалар орталығы" акционерлік қоғамын құрудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2005 жылғы 4 сәуірдегі № 301 қаулысына сәйкес шетелде кадрларды даярлау, қайта даярлау және бiлiктiлiгiн арттыру халықаралық бағдарламаларын iске асыру жөнiндегi қызметтердi, оның ішінде "Болашақ" халықаралық стипендиясын берушi болып анықталған заңды тұлға арасында жасалған шарттардың көшiрмелерi ұсынылады.
Өкілдік шығындарға арналған шығыстарды жоспарлау кезінде "Өкілдік шығындар" бөлінетін бюджеттік бағдарламасын бөлу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2017 жылғы 28 ақпандағы № 11-1-2/66 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14926 болып тіркелген) бекітілген өкілдік шығындар нормаларын басшылыққа алу қажет.
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталына мемлекеттің қатысуы арқылы бюджеттік инвестицияларды іске асыруға арналған шығыстар қаржылық-экономикалық негіздемеде айқындалған бюджеттік инвестицияларды іске асыру мерзімдеріне сәйкес жоспарланады.

При предоставлении расчета в обязательном порядке по спецификам 421, 423 и 435 государственные учреждения представляют заключение государственной экспертизы или комплексной вневедомственной экспертизы на проектно-сметную документацию и документы, обосновывающие стоимость работ (услуг), а к расчетам на приобретение запасов представляют информацию о фактическом наличии остатков запасов, числящихся на балансе государственного учреждения по состоянию на 1 января текущего года и план текущего года.
Расчет расходов по возмещению средней заработной платы депутатам маслихата по их основному месту работы осуществляется в соответствии со статьей 22 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" в размере, не превышающем заработную плату руководителя аппарата акима соответствующей административно-территориальной единицы со стажем работы в указанной должности до 1 (одного) года. В расчет включаются взносы работодателей по социальному налогу в соответствии с разделом 12 Налогового кодекса и социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования в соответствии с главой 18 Социального кодекса Республики Казахстан.
При представлении расчета по специфике 164 представляются копии договоров, заключенных между зарубежными высшими учебными заведениями (научными центрами и лабораториями мира) и юридическим лицом, определенным согласно постановлению Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2005 года № 301 "О некоторых вопросах создания акционерного общества "Центр международных программ"", поставщиком услуг по реализации международных программ подготовки, переподготовки и повышения квалификации кадров за рубежом, в том числе международной стипендии "Болашак", согласно постановлению Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2008 года № 573 "Об утверждении Правил отбора претендентов для присуждения международной стипендии "Болашак" и определении направлений расходования международной стипендии "Болашак"".
При планировании расходов на представительские затраты следует руководствоваться нормами представительских затрат, утвержденными приказом Министра иностранных дел Республики Казахстан от 28 февраля 2017 года № 11-1-2/66 "Об утверждении Правил распределения распределяемой бюджетной программы "Представительские затраты"" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 14926).
Расходы на реализацию бюджетных инвестиций посредством участия государства в уставном капитале юридических лиц планируются в соответствии со сроками реализации бюджетных инвестиций, определенными в финансово-экономическом обосновании.

158 "Ақпараттандыру саласындағы жұмыстар мен қызметтерге ақы төлеу" ерекшелігі бойынша есепті ұсынған кезде "Ақпараттандыру саласындағы тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді мемлекеттік сатып алуға арналған шығыстардың есеп-қисабын жасау, ұсыну және қарау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушы 2016 жылғы 16 наурыздағы № 274 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13631 болып тіркелген) бекітілген ақпараттандыру саласындағы тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді мемлекеттік сатып алуға арналған шығындардың жалпы тізбесін басшылыққа алу керек.";
мынадай мазмұндағы 56-1-тармақпен толықтырылсын:
"56-1. 01-413-нысан (62-қосымша) автомобиль көлiк құралдарын сатып алу шығыстарын есептеуге арналған.";
осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес 17-қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын;
осы бұйрыққа 2 және 3-қосымшаларға сәйкес 22-1 және 22-2-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджет заңнамасы департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
М. Такиев
Қазақстан Реcпубликасының
Қаржы министрі
2024 жылғы 15 сәуірдегі
№ 209 Бұйрығына
1-қосымша
Бюджеттiк өтiнiмдi жасау
және ұсыну қағидаларына
17-қосымша
01-112-нысан
Қосымша ақшалай төлемдердің шығындарын есептеу
Кодтары
Жылы
Деректер түрi (болжам, жоспар, есеп)
Функционалдық топ
Бағдарламалардың әкiмшiсi
Мемлекеттiк мекеме
Бағдарлама
Ерекшелiк
|_________________|
|_________________|
|_________________|
|_________________|
|_________________|
|_________________|
|_________________|
Қосымша ақшалай төлемдер
Лауазымдар санаты
Айына лауазымдық жалақының сомасы (7 баған 01-111 нысаннан)
Жалақының ұлғаюы (29 баған 01-111 нысаннан)/12 (жыл сайын)
Сыйлықақы үшін жылына екі лауазымдық жалақының сомасы (баған2+ баған3) х2
Мемлекеттік кірістер органдарының қызметкерлеріне және Қазақстан Республикасы көлік және әділет министрліктерінің құрылымдық бөлімшелерінің қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына біржолғы ақшалай сыйақылар мен үстемеақылар

При представлении расчета по специфике 158 "Оплата работ и услуг в сфере информатизации" следует руководствоваться общим перечнем затрат на государственные закупки товаров, работ, услуг в сфере информатизации утвержденный приказом исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 16 марта 2016 года № 274 "Об утверждении Инструкции по составлению, представлению и рассмотрению расчета расходов на государственные закупки товаров, работ, услуг в сфере информатизации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13631).";
дополнить пунктом 56-1 следующего содержания:
"56-1. Форма 01-413 (приложение 62) предназначена для расчета расходов на приобретение автомобильных транспортных средств.";
приложение 17 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
дополнить приложениями 22-1 и 22-2 согласно приложениям 2 и 3 к настоящему приказу.
2. Департаменту бюджетного законодательства Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения возникшие с 1 января 2024 года.
Министр финансов
Республики Казахстан
М. Такиев
Приложение 1 к приказу
Министр финансов
Республики Казахстан
от 15 апреля 2024 года № 209
Приложение 17
к Правилам составления
и представления бюджетной заявки
Форма 01-112
Расчет затрат на дополнительные денежные выплаты
Коды
Год
Вид данных (прогноз, план, отчет)
Функциональная группа
Администратор программ
Государственное учреждение
Программа
Специфика
|______________|
|______________|
|______________|
|______________|
|______________|
|______________|
|______________|
Дополнительные денежные выплаты
Категория должностей
Сумма должностных окладов в месяц (графа 7 из формы 01-111)
Увеличение заработной платы (графа 29 из формы 01-111)/12 (по годам)
Сумма двух должностных окладов в год для премирования (графа2+ графа3)х2
Единовременные денежные выплаты и надбавки к должностным окладам работникам органов государственных доходов и работникам структурного подразделения Министерств транспорта и юстиции Республики Казахстан

Барлығы (баған 4+баған5)
1
2
3
4
5
6
Өлшем бірлiгi
мың теңге
мың теңге
мың теңге
Орталық атқарушы органның аппарат басшысы/
мемлекеттiк мекеме басшысы ______________________________________________
(қолы) (аты-жөні (болған жағдайда))
Бюджеттік бағдарлама басшысы ____________________________________________
(қолы) (аты-жөні (болған жағдайда))
Бас бухгалтер/қаржы-
экономикалық бөлімінің бастығы ___________________________________________
(қолы) (аты-жөні (болған жағдайда))
Қазақстан Реcпубликасының
Қаржы министрі
2024 жылғы 15 сәуірдегі
№ 209 Бұйрығына
2-қосымша
Бюджеттiк өтiнiмдi жасау
және ұсыну қағидаларына
22-1-қосымша
01-123-нысан
Көлiк құралдары иелерiнiң азаматтық-құқықтық жауапкершілігін міндетті сақтандыру кезіндегі сақтандыру сыйлықақысының мөлшерiн есептеу
Кодтары
Жылы
Деректер түрi (болжам, жоспар, есеп)
Функционалдық топ
Бағдарламалардың әкiмшiсi
Мемлекеттiк мекеме
Бағдарлама
Ерекшелiк
|_________________|
|_________________|
|_________________|
|_________________|
|_________________|
|_________________|
|_________________|
Көлiк құралының түрi
Көлiк құралының түрі бойынша коэффициент мөлшерi *
Алматы облысы
Түркістан облысы
Шығыс Қазақстан облысы
Қостанай облысы
Қарағанды облысы
Солтүстiк облысы
көлiк құралдарының саны
көлiк құралдарының саны
көлiк құралдарының саны
көлiк құралдарының саны
көлiк құралдарының саны
көлiк құралдарының саны
1
2
3
4
5
6
7
8
Өлшем бірлiгi
коэффициент
бірлік
бірлік
бірлік
бірлік
бірлік
бірлік
Жеңіл автомобильдер
7 жылға дейінгі жеңіл автомобильдер
7 жылдан асатын жеңіл автомобильдер
16 жолаушылар орнына дейін қоса алғандағы автобустар
16 жолаушылар орнына дейін қоса алғандағы автобустар (7 жылға дейінгі)
16 жолаушылар орнына дейін қоса алғандағы автобустар (7 жылдан асатын)
жолаушылар орны 16-дан асатын автобустар
жолаушылар орны 16-дан асатын автобустар (7 жылға дейінгі)
жолаушылар орны 16-дан асатын автобустар (7 жылдан асатын)
Жүк көліктері
Жүк көліктері (7 жылға дейінгі)
Жүк көліктері (7 жылдан асатын)
Троллейбустар, трамвайлар
Троллейбустар, трамвайлар (7 жылға дейінгі)
Троллейбустар, трамвайлар (7 жылдан асатын)
Мотокөлік
Мотокөлік (7 жылға дейінгі)
Мотокөлік (7 жылдан асатын)
Тіркемелер (жартылай тіркемелер)
Тіркемелер (жартылай тіркемелер) 7 жылға дейінгі
Тіркемелер (жартылай тіркемелер) 7 жылдан асатын
Жиыны
х
кестенiң жалғасы
Ақмола облысы
Павлодар облысы
Жамбыл облысы
Ақтөбе облысы
Батыс Қазақстан облысы
Қызылорда облысы
Атырау облысы
Маңғыстау облысы
көлiк құралдарының саны
көлiк құралдарының саны
көлiк құралдарының саны
көлiк құралдарының саны
көлiк құралдарының саны
көлiк құралдарының саны
көлiк құралдарының саны
көлiк құралдарының саны
9
10
11
12
13
14
15
16
бірлік
бірлік
бірлік
бірлік
бірлік
бірлік
бірлік
бірлік
кестенiң жалғасы
Абай облысы
Жетісу облысы
Ұлытау облысы
Алматы қаласы
Астана қаласы
Шымкент қаласы
Жарна сомасы **
көлiк құралдарының саны
көлiк құралдарының саны
көлiк құралдарының саны
көлiк құралдарының саны
көлiк құралдарының саны
көлiк құралдарының саны
17
18
19
20
21
22
23
бірлік
бірлік
бірлік
бірлік
бірлік
бірлік
мың теңге
Орталық атқарушы органның аппарат басшысы/
мемлекеттiк мекеме басшысы ______________________________________________
(қолы) (аты-жөні (болған жағдайда))
Бюджеттік бағдарлама басшысы ____________________________________________
(қолы) (аты-жөні (болған жағдайда))
Бас бухгалтер/қаржы-
экономикалық бөлімінің бастығы ___________________________________________
(қолы) (аты-жөні (болған жағдайда))
Ескертпе:
* Бұл баған "Көлік құралдары иелерінің азаматтық-құқықтық жауапкершілігін міндетті сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 19-бабына сәйкес толтырылады;

ИТОГО (графа4+ графа5)
1
2
3
4
5
6
Единица измерения
тысяч тенге
тысяч тенге
тысяч тенге
Руководитель аппарата центрального исполнительного органа/
руководитель государственного учреждения
______________________________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Руководитель бюджетной программы
______________________________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Главный бухгалтер/начальник финансово- экономического отдела
______________________________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Приложение 2 к приказу
Министр финансов
Республики Казахстан
от 15 апреля 2024 года № 209
Приложение 22-1
к Правилам составления
и представления бюджетной заявки
Форма 01-123
Расчет размера страховой премии при обязательном страховании гражданско-правовой ответственности владельцев транспортных средств
Коды
Год
Вид данных (прогноз, план, отчет)
Функциональная группа
Администратор программ
Государственное учреждение
Программа
Специфика
|______________|
|______________|
|______________|
|______________|
|______________|
|______________|
|______________|
Тип транспортного средства
Размер Коэффициента по типу транспортного средства *
Алматинская область
Туркестанская область
Восточно Казахстанская область
Костанайская область
Карагандинская область
Северо-Казахстанская область
Акмолинская область
Количество транспортных средств
Количество транспортных средств
Количество транспортных средств
Количество транспортных средств
Количество транспортных средств
Количество транспортных средств
Количество транспортных средств
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Единица измерения
коэффициент
единица
единица
единица
единица
единица
единица
единица
Легковые
Легковые автомобили до 7 лет
Легковые автомобили свыше 7 лет
Автобусы до 16 пассажирских мест
включительно
Автобусы до 16 пассажирских мест включительно (до 7 лет)
Автобусы до 16 пассажирских мест включительно (свыше 7 лет)
Автобусы свыше 16 пассажирских мест
Автобусы свыше 16 пассажирских мест (до 7 лет)
Автобусы свыше 16 пассажирских мест (свыше 7 лет)
Грузовые
Грузовые (до 7 лет)
Грузовые (свыше 7 лет)
Троллейбусы, трамваи
Троллейбусы, трамваи (до 7 лет)
Троллейбусы, трамваи (свыше 7 лет)
Мототранспорт
Мототранспорт (до 7 лет)
Мототранспорт (свыше 7 лет)
Прицепы (полуприцепы)
Прицепы (полуприцепы) до 7 лет
Прицепы (полуприцепы) свыше 7 лет
Итого
х
продолжение таблицы
Павлодарская область
Жамбылская область
Актюбинская область
Западно-Казахстанская область
Кызылординская область
Атырауская область
Мангистауская область
Количество транспортных средств
Количество транспортных средств
Количество транспортных средств
Количество транспортных средств
Количество транспортных средств
Количество транспортных средств
Количество транспортных средств
10
11
12
13
14
15
16
единица
единица
единица
единица
единица
единица
единица
продолжение таблицы
Область Абай
Область Жетісу
Область Ұлытау
Город Алматы
Город Астана
Город Шымкент
Сумма взноса **
Количество транспортных средств
Количество транспортных средств
Количество транспортных средств
Количество транспортных средств
Количество транспортных средств
Количество транспортных средств
17
18
19
20
21
22
23
единица
единица
единица
единица
единица
единица
тысяч тенге
Руководитель аппарата центрального исполнительного органа/
руководитель государственного учреждения
_____________________________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Руководитель бюджетной программы
_____________________________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Главный бухгалтер/начальник финансово- экономического отдела
_____________________________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Примечание:
* – данная графа заполняется в соответствии со статьей 19 Закона Республики Казахстан "Об обязательном страховании гражданско-правовой ответственности владельцев транспортных средств";

** Бұл баған былайша есептеледi: ((1,9 х 2-баған х коэффициент көлік құралын пайдалану мерзіміне байланысты х 1,2 х көлік құралын тіркеу аумағы бойынша коэффициент (Астана, республикалық маңызы бар қала және облыстық маңызы бар қала үшін) х 3-баған)+(1,9 х 2-баған х коэффициент көлік құралын пайдалану мерзіміне байланысты қаражат х 1,2 х транспортты тіркеу аумағы бойынша коэффициент (астана, республикалық маңызы бар қала және облыстық маңызы бар қала үшін) х 4-баған)+(1,9 х 2-баған х көлік құралын пайдалану мерзіміне байланысты коэффициент х 1,2 х көлік құралын тіркеу аумағы бойынша коэффициент (астана, республикалық маңызы бар қала және облыстық маңызы бар қала үшін) х 5-баған)+(1,9 х 2-баған х коэффициент көлік құралын пайдалану мерзіміне байланысты х 1,2 х көлік құралын тіркеу аумағы бойынша коэффициент (астана, республикалық маңызы бар қала және облыстық маңызы бар қала үшін) х 6-баған)+(1,9 х 2-баған х коэффициент көлік құралын пайдалану мерзіміне байланысты х 1,2 х көлік құралын тіркеу аумағы бойынша коэффициент (астана, республикалық маңызы бар қала және облыстық маңызы бар қала үшін) х 7-баған)+(1,9 х 2-баған х коэффициент көлік құралын пайдалану мерзіміне байланысты х 1,2 х көлік құралын тіркеу аумағы бойынша коэффициент (астана, республикалық маңызы бар қала және облыстық маңызы бар қала үшін) х 8-баған) + (1,9 х 2-баған х коэффициент көлік құралын пайдалану мерзіміне байланысты х 1,2 х көлік құралын тіркеу аумағы бойынша коэффициент (астана, республикалық маңызы бар қала және облыстық маңызы бар қала үшін) х 9-баған)+(1,9 х 2-баған х коэффициент көлік құралын пайдалану мерзіміне байланысты х 1,2 х көлік құралын тіркеу аумағы бойынша коэффициент (астана, республикалық маңызы бар қала және облыстық маңызы бар қала үшін) х 10-баған)+(1,9 х 2-баған х коэффициент көлік құралын пайдалану мерзіміне байланысты х 1,2 х көлік құралын тіркеу аумағы бойынша коэффициент (астана, республикалық маңызы бар қала және облыстық маңызы бар қала үшін) х 11-баған)+(1,9 х 2-баған х коэффициент көлік құралын пайдалану мерзіміне байланысты х 1,2 х көлік құралын тіркеу аумағы бойынша коэффициент (астана, республикалық маңызы бар қала және облыстық маңызы бар қала үшін) х 12)+(1,9 х 2-баған х коэффициент көлік құралын пайдалану мерзіміне байланысты х 1,2 х көлік құралын тіркеу аумағы бойынша коэффициент (астана, республикалық маңызы бар қала және облыстық маңызы бар қала үшін) х 13-баған)+(1,9 х 2-баған х в коэффициенті көлік құралын пайдалану мерзіміне байланысты х 1,2 х көлік құралын тіркеу аумағы бойынша коэффициент (астана, республикалық маңызы бар қала және облыстық маңызы бар қала үшін) х 14-баған)+(1,9 х 2-баған х коэффициент көлік құралын пайдалану мерзіміне байланысты х 1,2 х көлік құралын тіркеу аумағы бойынша коэффициент (астана, республикалық маңызы бар қала және облыстық маңызы бар қала үшін) х 15-баған)+(1,9 х 2-баған х коэффициент көлік құралын пайдалану мерзіміне байланысты х 1,2 х көлік құралын тіркеу аумағы бойынша коэффициент (астана, республикалық маңызы бар қала және облыстық маңызы бар қала үшін) х 16-баған)+(1,9 х 2-баған х коэффициент көлік құралын пайдалану мерзіміне байланысты х 1,2 х көлік құралын тіркеу аумағы бойынша коэффициент (астана, республикалық маңызы бар қала және облыстық маңызы бар қала үшін) х 17-баған)+ (1,9 х 2-баған х коэффициент көлік құралын пайдалану мерзіміне байланысты х 1,2 х көлік құралын тіркеу аумағы бойынша коэффициент (астана үшін, республикалық маңызы бар қалалар мен облыстық маңызы бар қалалар) х 18-баған)+(1,9 х баған.2 х коэффициент көлік құралын пайдалану мерзіміне байланысты х 1,2 х көлік құралын тіркеу аумағы бойынша коэффициент (астана, республикалық маңызы бар қала және облыстық маңызы бар қала үшін) х 19-баған)+ (1,9 х 2-баған х коэффициент көлік құралын пайдалану мерзіміне байланысты х 1,2 х көлік құралын тіркеу аумағы бойынша коэффициент (астана, республикалық маңызы бар қала және облыстық маңызы бар қала үшін) х 20-баған)+ (1,9 х 2-баған х коэффициент көлік құралын пайдалану мерзіміне байланысты х 1,2 х көлік құралын тіркеу аумағы бойынша коэффициент (астана, республикалық маңызы бар қала және облыстық маңызы бар қала үшін) х 21-баған)+ (1,9 х 2-баған х коэффициент көлік құралын пайдалану мерзіміне байланысты х 1,2 х көлік құралын тіркеу аумағы бойынша коэффициент (астана үшін, республикалық маңызы бар қала мен облыстық маңызы бар қала үшін) х 22-баған)) х айлық есептік көрсеткіш/1000.
Қазақстан Реcпубликасының
Қаржы министрі
2024 жылғы 15 сәуірдегі
№ 209 Бұйрығына
3-қосымша
Бюджеттiк өтiнiмдi жасау
және ұсыну қағидаларына

** – данная графа рассчитывается следующим образом: ((1,9 х графа 2 х коэффициент в зависимости от срока эксплуатации транспортного средства х 1,2 х коэффициент по территории регистрации транспортного средства (для столицы, города республиканского значения и города областного значения) х графа 3)+(1,9 х графа 2 х коэффициент в зависимости от срока эксплуатации транспортного средства х 1,2 х коэффициент по территории регистрации трансп. средств (для столицы, города республиканского значения и города областного значения) х графа 4)+(1,9 х графа 2 х коэффициент в зависимости от срока эксплуатации транспортного средства х 1,2 х коэффициент по территории регистрации транспортного средства (для столицы, города республиканского значения и города областного значения) х графа 5)+(1,9 х графа 2 х коэффициент в зависимости от срока эксплуатации транспортного средства х 1,2 х коэффициент по территории регистрации транспортного средства (для столицы, города республиканского значения и города областного значения) х графа 6)+(1,9 х графа 2 х коэффициент в зависимости от срока эксплуатации транспортного средства х 1,2 х коэффициент по территории регистрации транспортного средства (для столицы, города республиканского значения и города областного значения) х графа 7)+(1,9 х графа 2 х коэффициент в зависимости от срока эксплуатации транспортного средства х 1,2 х коэффициент по территории регистрации транспортного средства (для столицы, города республиканского значения и города областного значения) х графа 8)+(1,9 х графа 2 х коэффициент в зависимости от срока эксплуатации транспортного средства х 1,2 х коэффициент по территории регистрации транспортного средства (для столицы, города республиканского значения и города областного значения) х графа 9)+(1,9 х графа 2 х коэффициент в зависимости от срока эксплуатации транспортного средства х 1,2 х коэффициент по территории регистрации транспортного средства (для столицы, города республиканского значения и города областного значения) х графа 10)+(1,9 х графа 2 х коэффициент в зависимости от срока эксплуатации транспортного средства х 1,2 х коэффициент по территории регистрации транспортного средства (для столицы, города республиканского значения и города областного значения) х графа 11)+(1,9 х графа 2 х коэффициент в зависимости от срока эксплуатации транспортного средства х 1,2 х коэффициент по территории регистрации транспортного средства (для столицы, города республиканского значения и города областного значения) х графа12)+(1,9 х графа 2 х коэффициент в зависимости от срока эксплуатации транспортного средства х 1,2 х коэффициент по территории регистрации транспортного средства (для столицы, города республиканского значения и города областного значения) х графа 13)+(1,9 х графа 2 х коэффициент в зависимости от срока эксплуатации транспортного средства х 1,2 х коэффициент по территории регистрации транспортного средства (для столицы, города республиканского значения и города областного значения) х графа 14)+(1,9 х графа 2 х коэффициент в зависимости от срока эксплуатации транспортного средства х 1,2 х коэффициент по территории регистрации транспортного средства (для столицы, города республиканского значения и города областного значения) х графа 15)+(1,9 х графа 2 х коэффициент в зависимости от срока эксплуатации транспортного средства х 1,2 х коэффициент по территории регистрации транспортного средства (для столицы, города республиканского значения и города областного значения) х графа 16)+(1,9 х графа 2 х коэффициент в зависимости от срока эксплуатации транспортного средства х 1,2 х коэффициент по территории регистрации транспортного средства (для столицы, города республиканского значения и города областного значения) х графа 17)+ (1,9 х графа 2 х коэффициент в зависимости от срока эксплуатации транспортного средства х 1,2 х коэффициент по территории регистрации транспортного средства (для столицы, города республиканского значения и города областного значения) х графа 18)+(1,9 х графа.2 х коэффициент в зависимости от срока эксплуатации транспортного средства х 1,2 х коэффициент по территории регистрации транспортного средства (для столицы, города республиканского значения и города областного значения) х графа 19)+ (1,9 х графа 2 х коэффициент в зависимости от срока эксплуатации транспортного средства х 1,2 х коэффициент по территории регистрации транспортного средства (для столицы, города республиканского значения и города областного значения) х графа 20)+ (1,9 х графа 2 х коэффициент в зависимости от срока эксплуатации транспортного средства х 1,2 х коэффициент по территории регистрации транспортного средства (для столицы, города республиканского значения и города областного значения) х графа 21)+ (1,9 х графа 2 х коэффициент в зависимости от срока эксплуатации транспортного средства х 1,2 х коэффициент по территории регистрации транспортного средства (для столицы, города республиканского значения и города областного значения) х графа 22)) х месячный расчетный показатель/1000.
Приложение 3 к приказу
Министр финансов
Республики Казахстан
от 15 апреля 2024 года № 209

22-2-қосымша
02-123-нысан
Тасымалдаушының жолаушылар алдындағы азаматтық-құқықтық жауапкершілігін міндетті сақтандыру кезіндегі сақтандыру сыйлықақысының мөлшерiн есептеу
Кодтары
Жылы
Деректер түрi (болжам, жоспар, есеп)
Функционалдық топ
Бағдарламалардың әкiмшiсi
Мемлекеттiк мекеме
Бағдарлама
Ерекшелiк
|_________________|
|_________________|
|_________________|
|_________________|
|_________________|
|_________________|
|_________________|
Көлiк құралының түрi
Жылдық сақтандыру сыйлықақысының коэффициент мөлшерi *
Алматы облысы
Түркістан облысы
Шығыс Қазақстан облысы
Қостанай облысы
Қарағанды облысы
Солтүстiк облысы
көлiк құралдарының саны
көлiк құралдарының саны
көлiк құралдарының саны
көлiк құралдарының саны
көлiк құралдарының саны
көлiк құралдарының саны
1
2
3
4
5
6
7
8
Өлшем бірлікiгi
коэффициент
бірлік
бірлік
бірлік
бірлік
бірлік
бірлік
Жеңіл автомобильдер, автобустар, шағын автобустар:
жолаушылар орны 4-ке дейін, қоса алғанда
жолаушылар орны 4-тен 7-ге дейін, қоса алғанда
жолаушылар орны 7-ден 16-ға дейін, қоса алғанда
жолаушылар орны 16-дан 30-ға дейін, қоса алғанда
жолаушылар орны 30-дан көп
Трамвайлар, троллейбустар
Жиыны
х
кестенiң жалғасы
Ақмола облысы
Павлодар облысы
Жамбыл облысы
Ақтөбе облысы
Батыс Қазақстан облысы
Қызылорда облысы
Атырау облысы
Маңғыстау облысы
көлiк құралдарының саны
көлiк құралдарының саны
көлiк құралдарының саны
көлiк құралдарының саны
көлiк құралдарының саны
көлiк құралдарының саны
көлiк құралдарының саны
көлiк құралдарының саны
9
10
11
12
13
14
15
16
бірлік
бірлік
бірлік
бірлік
бірлік
бірлік
бірлік
бірлік
кестенiң жалғасы
Абай облысы
Жетісу облысы
Ұлытау облысы
Алматы қаласы
Астана қаласы
Шымкент қаласы
Жарна сомасы **
көлiк құралдарының саны
көлiк құралдарының саны
көлiк құралдарының саны
көлiк құралдарының саны
көлiк құралдарының саны
көлiк құралдарының саны
17
18
19
20
21
22
23
бірлік
бірлік
бірлік
бірлік
бірлік
бірлік
мың теңге
Орталық атқарушы органның аппарат басшысы/
мемлекеттiк мекеме басшысы _____________________________________________
(қолы) (аты-жөні (болған жағдайда))
Бюджеттік бағдарлама басшысы ___________________________________________
(қолы) (аты-жөні (болған жағдайда))
Бас бухгалтер/қаржы-
экономикалық бөлімінің бастығы __________________________________________
(қолы) (аты-жөні (болған жағдайда))
Ескертпе:
* Бұл баған "Тасымалдаушының жолаушылар алдындағы азаматтық-құқықтық жауапкершілігін міндетті сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабына сәйкес толтырылады;

Приложение 22-2
к Правилам составления
и представления
бюджетной заявки
Форма 02-123
Расчет размера страховой премии при обязательном страховании гражданско-правовой ответственности перевозчика перед пассажирами
Коды
Год
Вид данных (прогноз, план, отчет)
Функциональная группа
Администратор программ
Государственное учреждение
Программа
Специфика
|______________|
|______________|
|______________|
|______________|
|______________|
|______________|
|______________|
Тип транспортного средства
Размер Коэффициента годовой страховой премии*
Алматинская область
Туркестанская область
Восточно - Казахстанская область
Костанайская область
Карагандинская область
Северо-Казахстанская область
Количество транспортных средств
Количество транспортных средств
Количество транспортных средств
Количество транспортных средств
Количество транспортных средств
Количество транспортных средств
1
2
3
4
5
6
7
8
Единица измерения
коэффициент
единица
единица
единица
единица
единица
единица
Легковые автомобили, автобусы, микроавтобусы:
до 4 пассажирских мест включительно
свыше 4 до 7 пассажирски
х мест включительно
свыше 7 до 16 пассажирских мест включительно
свыше 16 до 30 пассажирских мест включительно
свыше 30 пассажирских мест
Трамваи, троллейбусы
Итого
х
продолжение таблицы
Акмолинская область
Павлодарская область
Жамбылская область
Актюбинская область
Западно-Казахстанская область
Кызылординская область
Атырауская область
Мангистауская область
Количество транспортных средств
Количество транспортных средств
Количество транспортных средств
Количество транспортных средств
Количество транспортных средств
Количество транспортных средств
Количество транспортных средств
Количество транспортных средств
9
10
11
12
13
14
15
16
единица
единица
единица
единица
единица
единица
единица
единица
продолжение таблицы
Область Абай
Область Жетісу
Область Ұлытау
Город Алматы
Город Астана
Город Шымкент
Сумма взноса **
Количество транспортных средств
Количество транспортных средств
Количество транспортных средств
Количество транспортных средств
Количество транспортных средств
Количество транспортных средств
17
18
19
20
21
22
23
единица
единица
единица
единица
единица
единица
тысяч тенге
Руководитель аппарата центрального исполнительного органа/
руководитель государственного учреждения
_____________________________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Руководитель бюджетной программы
_____________________________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Главный бухгалтер/начальник финансово- экономического отдела
_____________________________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Примечание:
* – данная графа заполняется в соответствии со статьей 16 Закона Республики Казахстан "Об обязательном страховании гражданско-правовой ответственности перевозчика перед пассажирами";

** Бұл баған былайша есептеледi: ((2-баған х 3-баған)+(2-баған х 4-баған)+(2-баған х 5-баған)+(2-баған х 6-баған)+( 2-баған х 7-баған)+(2-баған х 8-баған)+( 2-баған х 9-баған) +( 2-баған х 10-баған)+ (2-баған х 11-баған) + (2-баған х 12-баған)+ (2-баған х 13-баған)+( 2-баған х 14-баған)+(2-баған х 15-баған)+(2-баған х 16-баған)+(2-баған х 17-баған)+(2-баған х 18-баған)+(2-баған х 19-баған) +(2-баған х 20-баған) +(2-баған х 21-баған) +(2-баған х 22-баған)) х айлық есептік көрсеткіш/1000.

** – данная графа рассчитывается следующим образом: ((графа 2 х графа 3)+( графа 2 х графа 4)+( графа 2 х графа 5)+( графа 2 х графа 6)+( графа 2 х графа 7)+( графа 2 х графа 8)+( графа 2 х графа 9)+( графа 2 х графа 10)+( графа 2 х графа 11)+( графа 2 х графа 12)+( графа 2 х графа 13)+( графа 2 х графа 14)+( графа 2 х графа 15)+( графа 2 х графа 16)+( графа 2 х графа 17)+ (графа 2 х графа 18)+ ( графа 2 х графа 19)+ ( графа 2 х графа 20)+ ( графа 2 х графа 21)+( графа 2 х графа 22)) х месячный расчетный показатель/1000.