Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылға арналған стипендиясын бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрінің 2024 жылғы 14 мамырдағы № 226 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылғы 15 мамырда № 34367 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасы Президентінің стипендиясын тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1993 жылғы 5 наурыздағы № 1134 қаулысының 4-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:

О распределении стипендии Президента Республики Казахстан на 2024 год
Приказ Министра науки и высшего образования Республики Казахстан от 14 мая 2024 года № 226. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 мая 2024 года № 34367
В соответствии с пунктом 4 постановления Президента Республики Казахстан от 5 марта 1993 года № 1134 "Об учреждении стипендии Президента Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:

1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылға арналған стипендиясын министрліктер арасында бөлу бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оны Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

1. Утвердить распределение стипендии Президента Республики Казахстан между министерствами на 2024 год согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету высшего и послевузовского образования Министерства науки и высшего образования Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его размещение на официальном интернет-ресурсе Министерства науки и высшего образования Республики Казахстан.

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ғылым және жоғары білім министрі
С. Нурбек
Қазақстан Республикасының
Ғылым және жоғары білім
министрі
2024 жылғы 14 мамырдағы
№ 226 бұйрыққа
қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылға арналған стипендиясын министрліктер арасында бөлу
Мемлекеттік орган
Стипендия
студенттерге
магистранттарға
1.
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра науки и высшего образования Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр науки
и высшего образования
Республики Казахстан
С. Нурбек
Приложение к приказу
Министр науки
и высшего образования
Республики Казахстан
от 14 мая 2024 года № 226
Распределение стипендии Президента Республики Казахстан между министерствами на 2024 год
Государственный орган
Стипендия
студентам
магистрантам
1.
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан