"Туу туралы куәлікті қорғауға қойылатын талаптарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2023 жылғы 29 маусымдағы № 428 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2024 жылғы 6 қарашадағы № 922 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылғы 8 қарашада № 35341 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Туу туралы куәлікті қорғауға қойылатын талаптарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2023 жылғы 29 маусымдағы № 428 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32951 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Туу туралы куәлікті қорғауға қойылатын талаптарда:
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Туу туралы куәлік бланкісінде реттік нөмірі болады.".
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Тіркеу қызметі және заңгерлік қызметтер көрсетуді ұйымдастыру комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Әділет вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрі
А. Ескараев

О внесении изменения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 29 июня 2023 года № 428 "Об утверждении требований к защите свидетельства о рождении"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 6 ноября 2024 года № 922. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 ноября 2024 года № 35341
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 29 июня 2023 года № 428 "Об утверждении требований к защите свидетельства о рождении" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 32951) следующее изменение:
в Требованиях к защите свидетельства о рождении, утвержденных указанным приказом:
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Бланк свидетельства о рождении содержит порядковый номер.".
2. Комитету регистрационной службы и организации юридических услуг Министерства юстиции Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа;
2) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр юстиции
Республики Казахстан
А. Ескараев