"Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің жатақханасынан тұрғын жайларды беру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі № 02-01-02/160 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 2024 жылғы 12 желтоқсандағы № 205 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылғы 19 желтоқсанда № 35491 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің жатақханасынан тұрғын жайларды беру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі № 02-01-02/160 бұйрығының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5814 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Заң департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының мемлекеттік қызмет мәселелеріне жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік қызмет істері агенттігі төрағасы
Д. Жазықбай

О признании утратившим силу приказа Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 18 сентября 2009 года № 02-01-02/160 "Об утверждении Инструкции по предоставлению жилых помещений в общежитии Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы"
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 12 декабря 2024 года № 205. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 декабря 2024 года № 35491
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 18 сентября 2009 года № 02-01-02/160 "Об утверждении Инструкции по предоставлению жилых помещений в общежитии Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5814).
2. Юридическому департаменту Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы, курирующего вопросы государственной службы.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Агентства
Республики Казахстан
по делам государственной службы
Д. Жазықбай