Астана қаласының мәслихаты шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы мәслихатының 2024 жылғы 7 наурыздағы № 152/19-VIII шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2024 жылғы 18 наурызда № 1371-01 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 7-бабының 1-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Нұр-Сұлтан қаласының көші-қон процестерін реттеу қағидаларын бекіту туралы" Астана қаласы мәслихатының 2019 жылғы 6 наурыздағы № 356/45- VI шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1210 болып тіркелген).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихатының төрағасы Е. Каналимов

О признании утратившим силу решения маслихата города Астаны
Решение маслихата города Астаны от 7 марта 2024 года № 152/19-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 18 марта 2024 года № 1371-01
В соответствии с пунктом 1 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Астаны от 6 марта 2019 года № 356/45-VI "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в городе Нур-Султан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1210).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Астаны Е. Каналимов