"Астана қаласында сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы көрсетілетін мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 11 тамыздағы № 11-1383 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 13 мамырдағы № 11-963 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 30 қыркүйектегі № 510-3022 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2024 жылғы 1 қазанда № 1395-01 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2019 жылғы 25 қарашадағы № 272-VI ҚРЗ Қазақстан Республикасы Заңы 1-бабы 31-тармағының 16) тармақшасына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Астана қаласында сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы көрсетілетін мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 11 тамыздағы № 11-1383 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 13 мамырдағы № 11-963 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1026 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Астана қаласының Сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Астана қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің бірінші орынбасары Н.Ж. Нұркеновке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкімі Ж. Қасымбек

О признании утратившим силу постановления акимата города Астаны от 13 мая 2016 года № 11-963 "О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 11 августа 2015 года № 11-1383 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере архитектуры, градостроительства и строительства в городе Астане"
Постановление акимата города Астаны от 30 сентября 2024 года № 510-3022. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 1 октября 2024 года № 1395-01
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 16) пункта 31 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 25 ноября 2019 года № 272-VІ ЗРК "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оказания государственных услуг", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Астаны от 13 мая 2016 года № 11-963 "О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 11 августа 2015 года № 11-1383 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере архитектуры, градостроительства и строительства в городе Астане" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1026).
2. Руководителю Государственного учреждения "Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города Астаны" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Астаны;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Астаны после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Астаны Нуркенова Н.Ж.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким города Астаны Ж. Қасымбек