Ақмола облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2024 жылғы 27 маусымдағы № 8С-11-7 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 4 шілдеде № 8786-03 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ақмола облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық мәслихатының төрағасы Б.Жусупов
Ақмола облыстық
мәслихатының
2024 жылғы 27 маусымдағы
№ 8С-11-7 шешіміне
қосымша
Ақмола облыстық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Ақмола облысындағы жасыл екпелерді күтіп-ұстау және қорғау қағидаларын бекіту туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2020 жылғы 19 наурыздағы № 6С-41-5 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7758 болып тіркелген).
2. "Ақмола облысындағы жасыл екпелерді күтіп ұстау және қорғау қағидаларын бекіту туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2020 жылғы 19 наурыздағы № 6С-41-5 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2021 жылғы 5 қарашадағы № 7С-10-7 шешімі.
3. "Ақмола облысындағы жасыл екпелерді күтіп ұстау және қорғау қағидаларын бекіту туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2020 жылғы 19 наурыздағы № 6С-41-5 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2022 жылғы 27 шілдедегі № 7С-19-3 шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Акмолинского областного маслихата
Решение Акмолинского областного маслихата от 27 июня 2024 года № 8С-11-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 июля 2024 года № 8786-03
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Акмолинского областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель Акмолинского областного маслихата Б.Жусупов
Приложение к решению
Акмолинского областного маслихата
от 27 июня 2024 года
№ 8С-11-7
Перечень некоторых решений Акмолинского областного маслихата, признанных утратившими силу
1. Решение Акмолинского областного маслихата "Об утверждении Правил содержания и защиты зеленых насаждений в Акмолинской области" от 19 марта 2020 года № 6С-41-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7758).
2. Решение Акмолинского областного маслихата "О внесении изменения в решение Акмолинского областного маслихата от 19 марта 2020 года № 6С-41-5 "Об утверждении Правил содержания и защиты зеленых насаждений в Акмолинской области" от 5 ноября 2021 года № 7С-10-7.
3. Решение Акмолинского областного маслихата "О внесении изменения в решение Акмолинского областного маслихата от 19 марта 2020 года № 6С-41-5 "Об утверждении Правил содержания и защиты зеленых насаждений в Акмолинской области" от 27 июля 2022 года № 7С-19-3.