"Ақмола облысының елді мекендер аумағында жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы" бірлескен Ақмола облысы әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 21 қазандағы № А-10/480 қаулысына және Ақмола облыстық мәслихатының 2015 жылғы 21 қазандағы № 5С-42-3 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2024 жылғы 4 шілдедегі № А-7/318 бірлескен қаулысы және Ақмола облысы мәслихатының 2024 жылғы 4 шілдедегі № 8С-11-30 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 12 шілдедегі № 8790-03 болып тіркелді
Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ақмола облысының елді мекендер аумағында жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы" бірлескен Ақмола облысы әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 21 қазандағы № А-10/480 қаулысына және Ақмола облыстық мәслихатының 2015 жылғы 21 қазандағы № 5С-42-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5106 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің қосымшасы осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысы және мәслихаттың шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі М.Ахметжанов
Ақмола облыстық мәслихатының төрағасы Б.Жусупов
Ақмола облысы әкімдігінің
2024 жылғы 4 шілдедегі
№ А-7/318 мен
Ақмола облыстық
Мәслихатының
2024 жылғы 4 шілдедегі
№ 8С-11-30 бірлескен
қаулысы мен шешіміне
қосымша
бірлескен Ақмола облысы
әкімдігінің

О внесении изменения в совместное постановление акимата Акмолинской области от 21 октября 2015 года № А-10/480 и решение Акмолинского областного маслихата от 21 октября 2015 года № 5С-42-3 "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность на территории населенных пунктов Акмолинской области"
Совместные постановление акимата Акмолинской области от 4 июля 2024 года № А-7/318 и решение Акмолинского областного маслихата от 4 июля 2024 года № 8С-11-30. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 июля 2024 года № 8790-03
Акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление акимата Акмолинской области от 21 октября 2015 года № А-10/480 и решение Акмолинского областного маслихата от 21 октября 2015 года № 5С-42-3 "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность на территории населенных пунктов Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5106) следующее изменение:
приложение к указанному совместному постановлению акимата и решению маслихата изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата.
2. Настоящее совместное постановление акимата и решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Акмолинской области М.Ахметжанов
Председатель Акмолинского областного маслихата Б.Жусупов
Приложение к совместному
постановлению и решению
акимата Акмолинской области
от 4 июля 2024 года
№ А-7/318
и Акмолинского областного маслихата
от 4 июля 2024 года
№ 8С-11-30
Приложение к совместному
постановлению акимата
Акмолинской области

2015 жылғы 21 қазандағы
№ А-10/480 қаулысына
және Ақмола облыстық
мәслихатының
2015 жылғы 21 қазандағы
№ 5С-42-3 шешіміне
қосымша
Ақмола облысының елді мекендер аумағында жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкалары
Елді мекендердің атауы
1 шаршы метр үшiн теңгемен төлемақының базалық ставкасы
Тиісті өңірдің қалған елді мекендері үшін базалық ставкадан пайызы
Көкшетау қаласы

от 21 октября 2015 года
№ А-10/480
и решению Акмолинского
областного маслихата
от 21 октября 2015 года
№ 5С-42-3
Базовые ставки платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность на территории населенных пунктов Акмолинской области
Наименование населенных пунктов
Базовая ставка платы в тенге за 1 квадратный метр
Процент от базовой ставки для остальных населенных пунктов соответствующего региона
город Кокшетау